Povedená reklama na fiktivní energiťák Cougar Boost

Od začátku února na vás sypeme jeden článek za druhým. Věřte nebo ne, dnes už na to sílu nemám a tak si dáme trochu odpočinkové téma. Reklam na různé energetické nápoje je samozřejmě nespočitatelné množství. Pár starých reklam na Semtex už jsme si představili a určitě se někdy podíváme i na jiné značky. Dnes je ale čas na představení něčeho, co vlastně ani neexistuje. Smyšlený energetický nápoj Cougar Boost a celá reklama vznikla za účelem cvičení katedry kamery na FAMU v roce 2011. Režie: Tomáš Klein, Kamera: Martin Polách.

Samotná reklama byla natáčena na stanici metra linky B – Rajská zahrada a jejím blízkém okolí. Narozdíl od některých filmových kouzel se trafika nachází opravdu jen pár metrů od samotné stanice, takže žádná fikce. Jedinou chybou je podle mě to, že do sebe hodí lok dva a pak s otevřenou plechovkou běží jakoby nic. Při běhu tedy musela být prázdná, jinak by všude lítal energy drink. Chválíme zajímavý nápad na samotný název, doprovodný zvuk i samotné zpracování. Další videa od Tomáše Kleina můžete zhlédnout na stránkách jeho studia Guru Film.

Komentáře

1 | Fender | před devíti roky

Spíš Tomáš KleiN ne? Jinak reklama fakt dobrá

reagovat

Trocha recenze, 10/10!

Vážně dobrý! Reklama by na mě opravdu zapůsobila a nejenom kvůli nový plechovce bych si šel určitě koupit. Starej dobrej efekt toho zpomalení se tam hodil jak cyp a kvalitní kamera byla jasná. Nevím, kolik FPS natáčí, ale málo to asi nebude. Jenom mi tam možná chybělo to, že když se napil, tak ten černo-bílej odstín se najednou mohl proměnit v nějakou jinou, akčnější barvu, aby to prostě vypadalo, že ho to fakt nakoplo! Ale nevadí. Ten text na konci, „Varování, může způsobit výpadky časoprostoru“ to pozvedl ještě o trochu výš a reklama byla vážně „zabijácká“. Mě se to opravdu dost líbilo a díky za post!

reagovat

3 | David | před devíti roky

To se asi dívali na american dad. :)

http://www.milkandcookies.com/…1306/detail/

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.