Pražský Big Shock! sraz milovníků energiťáků (16. srpna) se blíží!

V hlasování fanoušků vyhrála po tvrdém boji Praha! Ale to už určitě víte. A právě proto se 16. srpna sejdeme v Praze na dalším srazu. Ten tentokrát nebude čistě pro sběratele, jako všechny předchozí, ale pro všechny milovníky energiťáků. Jenže já se pár dní před srazem flákám v Chorvatsku, tenhle článek jsem psal 31.7 a nezvládám sledovat a oznamovat novinky, které se ohledně srazu dějí. Proto přináším vše podstatné ve zkratce.

big-shock-sraz-milovniku-energy-drinku-16-8-2014-pragues

Sraz bude v sobotu 16. srpna od 14:00 v Riegrových sadech a to samozřejmě pod hlavičkou energy drinku Big Shock!, který na místo přiveze drinky a další super věci. Sledujte nadále tuto událost na facebooku, kde budou přibývat veškeré podstatné informace. Aktuálně mohu dodat snad už jen to, že se máte na co těšit. A že jsem nezapomněl na jmenovky!!! :)

big-shock-logo

Takže si udělejte čas a určitě vyrazte na letošní sraz! Bude lepší, než kdy předtím. Doporučujeme vzít na sebe triko nebo jiné věci s logem Big Shock!, ať nedráždíte hada bosou nohou :D Stejně tak nezapomeňte vzít vaše přebytky resp. plechovky na prodej či výměnu, ať si sběratelská komunita užije své jako vždy. Přivezte si i dobrou náladu a pěkné počasí. Energiťáky potečou proudem a bude to stát za to! ;)

Komentáře

1 | maniac | před desíti roky

Opravdu silně mě irituje když někdo používá výraz „energitak“ .. však je to ENERGETAK od slova energetický ne energitický

reagovat

2 | Tedis | před desíti roky

[1] maniac: Nemusí to tak být.. energy, energie → energitak (počeštěně)

reagovat

3 | Jake | před desíti roky

Přesně jak píše Tedis – jedná se o zdrobnělinu anglického energy drink. Dává to i celkem smysl, když se vezme v potaz, že na trhu v podstatě kupujes samé energy drinky, nikoli energetické nápoje. U zahraničních Rockstar Energy, Monster Energy, Red Bull (Energy Drink) je to celkem logické, ale i české značky se drží u Energy Drink – Big Shock Energy (Big Energy v logu), Semtex Explosive Energy, Kamikaze Stimul Energy… atdatd. „Energetický nápoj“ používá v samotném názvu či logu jen opravdu malé a pro trh nevýznamné procento nezáživných značek. Vždyť i web je kvůli tomu Energy-drinks.cz , nikoli energeticke-napoje.cz , tak proč používat energeťák?

reagovat

4 | Dooky @ | před desíti roky

Tvl já myslel že budu čestnej host…a nikdo mě nepozval :D mno snad příští rok :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.