Přichází nový Hell! Kofein nahradí čaj maté?!

Chutná vám Hell? Konečně jste jej sehnali a těšíte se z jeho zajímavé chuti? Tak to si nakupte zásoby všech verzí, protože klasik, sugarfree i samotný limitovaný Red Grape přichází se zcela novým složením! No dobře, ještě máte trochu času, ale přesto… Společnost Hell Energy Kft, největší maďarský výrobce energetických nápojů, začala před rokem zcela v tajnosti vyvíjet nové zdravější složení svého výrobku. Po probdělých nocích došli k závěru, že se musí zbavit přidaného kofeinu.

helllogo

Taky vám to zní podivně? No ještě aby ne! Přírodní kofein je přeci to, co většinou dělá energiťák energiťákem. Na druhou stranu takový Monster neobsahuje kofein už dlouhá léta, takže to zřejmě funguje i bez něj. 1. září 2011 došlo k důležitému oznámení. Hell Energy s kofeinem se přestává s okamžitou platností vyrábět. Místo něj byla zahájena produkce Hell New Generation, Hell New Generation Sugarfree a Hell New Generation Red Grape!

hell-new-generations

Nové plechovky budou na čas označeny pruhem „New Generation“

Nová generace Hellů bez přidaného kofeinu bude obsahovat výtažky z čaje maté. Háček je v tom, že maté, i díky obsaženému malému množství kofeinu, dokáže povzbudit mnohem více, než káva. O kofein tedy nepříjdeme, jen bude zcela přírodní. Mimochodem jeden podobný nápoj, Watt Natura, je opravdu výborný. Doplňkem bude i Teobromin, tedy stimulující látka s povzbuzujícími účinky na určité oblasti centrální nervové soustavy. Dále uvolňuje cévy, snižuje krevní tlak a stimuluje srdce.

hellredgrapes

Hell New Generation již prošel celkem náročnými testy a do prodeje se v Maďarsku dostal již 1. řijna, kde probíhá jeho exkluzivní distribuce. V případě úspěchů se během následujícího roku dostane do ostatních zemí, tedy i do ČR. Nové složení by mělo jeho chuť ovlivnit jen k lepšímu a to je vzhledem k nezměněné ceně skvělá zpráva! Jen nám nejde do hlavy Red Grape… Měnit složení limitované edice přeci nemá smysl. Ledaže by se s jeho výrobou počítalo na několik dalších let ;)

Komentáře

1 | Nechápající @ | před dvanácti roky

Kdy se bude prodávat?? A kde??

reagovat

2 | Jake Hladík @ | před dvanácti roky

Jako na většinu otázek je odpověď – ČTI!
„do prodeje se v Maďarsku dostal již 1. řijna,..během následujícího roku se dostane do ostatních zemí, tedy i do ČR.“

Je na tom něco nejasného?

reagovat

3 | DoDoMol @ | před dvanácti roky

Kde se prodává.

Zdravím… koupil jsem ho v Penny…takže takže je v dostání už teď.

reagovat

4 | Jake Hladík @ | před dvanácti roky

DoDoMol: My ale mluvime o NOVÉ!!!!!!! verzi s cajem maté. O tom ze hell je v penny a ted v norme vime, piseme o tom taky… Ale je to STARÁ verze, ktera je v ČR už přes 5 let!!!

reagovat

5 | Martin Mrenica | před dvanácti roky

Jste líní si přečíst ten článek a pak pokládáte úplně nesmyslné otázky…

reagovat

6 | Zdeněk @ | před desíti roky

Obsah

Zajímalo by mne složení, a zejména kolik kJ nebo Kcal obsahuje plechovka, nelze to nikde vyčíst, ani na domovské stránce Hellenergy.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.