Prohibice dělá z energiťáků s alkoholem prodejní trhák!

Prohibice vyhlášená na veškerý alkohol s obsahem vyšším než 20% dělá vrásky na čele výrobcům, prodejcům, klubům, všemožným podnikům i samotnému státu. Ruce si naopak mne snad každý, kdo má co společného s alkoholem do oněch 20%. Vedle piva, vína, různých šťáviček, zelené a dalších jsou to právě předem namíchané energetické nápoje, které aktuálně trhají prodejní rekordy a mizí ze skladů opravdu ve velkém.

four-maxed-citruss

Není se čemu divit, i když mezi klasickými pijany nepatří AlkoEnergy mezi nejoblíbenější artikl, v klubech, barech a vůbec všude kde se normálně rozlévá jakýkoli alkohol, se aktuálně snaží najít náhradu nejen za vlastnoručně míchaný Red Bull s Vodkou (jelikož onu vodku nemohou použít). Prodejní artikl se z nepřeberného množství zúžil natolik, že není co nabízet a předem vyrobené mixy pod 20% obsahu alkoholu prosté letí.

four-maxed-grapes

Ač se mě to jako pivaře moc netýká, náhled do této situace mám, jelikož se skrze mě snaží majitelé klubů a dalších podniků sehnat kontakty na distributory různých AlkoEnergiťáků, jelikož prostě potřebují něco prodávat. A že to nejsou ledajaké malé klubíky, ale také jedny z největších klubů v ČR. Prohibice tak možná pomůže prolomit ledy a předmíchané drinky poletí vzhůru. Je totiž dost pravděpodobné, že už v klubech zůstanou.

lavish-sensual-vodka-mix-drink-11s

Za dobu existence Energy-Drinks.cz jsem otestoval několik takových energy drinků s alkoholem. Prvním byl Empire, ten však už upadl do zapomnění. Své si zažily také Helly s Vodkou a Whisky, jejichž produkce už byla bohužel ukončena. V ČR je tak dostupná především dvojice výborných Four maXed Citrus nebo Grape s 10% obsahem kvalitního absintu nebo Lavish s 11% vodky, co chutná téměř stejně jako křídla (Red Bull s vodkou). Prodejce si může mnout ruce a ani bych se nedivil, kdyby nestíhal dodávat.

Pokud chcete Four maXed nebo Lavish prodávat i vy, pak kontaktujte distributora na 734 653 406.

Komentáře

1 | tenlepší | před desíti roky

taky napadlo se po nich kouknout :) ale v barech ani ň a kaufland ani místní tesco už vůbec :(

reagovat

2 | MichalJS | před desíti roky

Ty jo, jednou jsem měl semtex s vodkou ( v tu chvíli už jsem měl něco vypito ) a málem jsem se poblil. To už si fakt raději dám Svijany 11 nebo Plzeň.

reagovat

3 | Jake | před desíti roky

[2] MichalJS: Tak Semtex s vodkou fakt neni dobra kombinace. Krom toho ze Red Bull s Vodkou proti tomu chutná mnohem líp, tak je Lavish jestě lepší volba – nikdo tě neobere, nenalije ti do toho pančovanou vodku a navíc je receptura rovnou přizpůsobena tomu, že se to bude pít s vodkou, jelikož se tak rovnou vyrábí.

reagovat

4 | Dushii | před desíti roky

Mam otazku… zo supernapojov boli stiahnuté energetaky s alkoholom (4 loko, crunk cj) kvoli tej prohibicii tiez?… alebo sa len tak vypredali..?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.