Rally jezdec M. Semerád spojil síly s Monster Energy!

Martin Semerád je mladá česká rally naděje. V rámci mistrovství světa se, aktuálně již třetí sezónu, účastní šampionátu produkčních vozů (PWRC). První sezónu odjezdil pod patronátem projektu Pirelli Star Driver se žlutým Mitsubishi Lancer EVO X. Loni i letos jezdí za Semerád Rally Team s Mitsubishi Lancer EVO IX. Že se z něj stává skvělý jezdec potvrdil hned na začátku sezóny, když vyhrál svou kategorii na Rally Sweden. V Portugalsku skončil 3. a v Argentině 5. Smůlu si vybral na Finské rally, kde po havárii odstoupil. Před zbývajícími 2 závody ve Španělsku a Walesu drží 2. místo v PWRC. Na titul již dosáhnout nemůže, ale i celkové druhé místo by pro něj bylo ve 21. letech životním úspěchem. Španělská Rally Catalunya se jede už tento víkend a Máca, jak se Martinovi přezdívá, si kromě velké motivace přivezl i nového sponzora – Monster Energy Drink!

monster-martin-semerad-2s

Máca má novou helmu s logem Monster. Chybět nemůže pro něj už typický Stewie.

Zástupce společnosti Monster Energy Kristýna Kokešová – marketing manager CZ/SK, se k novému partnerství mezi Monster Energy a Martinem vyjádřila takto: „Monster Energy se rozhodla lokálně spojit síly s mezinárodním partnerem DC a pod svá společná křídla přijmout svěží tvář rally, kterou není nikdo jiný než samotný Martin Semerád! Tenhle mladý, talentovaný kousek je čerstvým a velmi nadějným přírůstkem, který svými dosavadními výkony dokázal, že zcela jistě patří mezi celosvětovou špičku v této kategorii sportu. Martin symbolizuje vše co Monster Energy představuje – je odvážný, beze strachu a nabitý energií – stejně jako my. Monster Energy je hrdým partnerem a věříme, že tohle spojení je pro nás to pravé a jedinečné stejně jako je jedinečný Martin sám. Věříme, že s ním půjdeme dál a budeme svědky jeho úspěchů. Věříme, že se budeme na něj dívat nahoru na stupně vítězů a věříme, že právě my s ním rozjedeme ten největší mejdan, až vyhraje PWRC ve své kategorii! Unleash the beast and welcome on board Martin!“

monster-martin-semerad-2s

Pro Martina Semeráda bude mít Španělská Rally ještě příchuť dalších novinek. Poprvé totiž pojede v novém designu přilby, která jasně dokumentuje jeho spojení se známou značkou Monster Energy. Máca se tak stává dalším českým Monster sportovcem! Do této „elity“ patří vedle Kena Blocka třeba freestyle motokrosaři Petr Kuchař a Nate Adams. Martinovi přejeme co největší úspěchy ve zbytku sezóny i v dalších letech a našim čtenářům slibujeme, že s Mácou uděláme rozhovor, ve kterém bude řeč nejen o spojení s Monsterem, ale i o jeho sběratelské vášni. Ta se samozřejmě týká Energy drinků!

Komentáře

1 | Michal @ | před desíti roky

Jé ta lednička by se mi líbila :)

reagovat

2 | miky @ | před desíti roky

Jo a plnou Monsterů :D.. nestěžoval bych si :D :)

reagovat

3 | Hany @ | před desíti roky

Teď už si jen počkat na limitovanou plechovku s Mácou xD

reagovat

4 | adam @ | před devíti roky

ja si du koupit monster energy za 32 jooooooooooooo
monster nam nam

reagovat

5 | xD | před devíti roky

xD

[4] adam: :D ty piješ monster ? tkej tlustej 12ti letej kokot si .. poznal jsem to podle slovníku :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.