React - Reaktivní energie z Anglie (ne)překvapí

Anglický energetický nápoj React zaujme na první pohled. Tedy alespoň mě, jelikož mám docela rád jednoduché nepřeplácané plechovky. Přesně takový React je – černé pozadí narušuje jen název napsaný pěkným fontem, za nímž se nachází jednoduchý vzor. Na Schwarze Dose to sice nemá, ale vypadá to pěkně. Seženete jej jen v Anglii, přesto nás zajímalo, jestli i React chutná prémiově, když už tak díky pěknému plechu vypadá.

react-energy-drink-logo

React jsem pil již dříve, stejně tak kolega Thomas, a oba jsme se shodli, že je to takový „o dost lepší klasické tutti-frutti“. Na test se objevil React na stole znovu, mezitím jsme na internetu četli několik záporných reakcí a tak jsem musel ochutnat. Jaké překvapení bylo, když tentokrát React nezaujal vůbec. Nechápu, neslyšet původně kladný názor od Thomase, asi bych sám sebe přesvědčil, že si pamatuju úplný kulový.

react-energy-drink-250-500-mls

NE! Tenkrát nám prostě React chutnal! Ale k čemu je tenkrát, když při testu React úplně propadl a zařadil se mezi podřadné tutti-frutti drinky? Špatná série to nebude, na to je záporných reakcí na netu až moc. Zhoršení nápoje z určitých důvodů se občas stává. Třeba u originálního XDurance se zhoršila chuť s „velkovýrobou“ poté, co vycestoval z Anglie do dalších zemí. XDurance se dá pořád pít, kdežto React fakt ne. Známka: 4

Komentáře

No tak si říkám, ještě že jsem ten kousek jeden od tebe prodal :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.