Recenze Rockstar Organic - Jak chutná odlišný energy drink?

Rockstar Organic je jedem z mnoha energy drinků nabízených v USA, přesto je něčím nový a výjimečný. Z fotek již víme, jak vypadá, ale co jeho chuť? Pojďme ho otestovat, protože právě Organic se nám dostal do rukou plný. Klasická 473ml plechovka vypadá opravdu pěkně. Pozadí ve stylu dřeva krásně ladí se zelenou i žlutou barvou a dodává plechovce moc pěkný design. Z plechovky samotné můžeme vyčíst, že obsahuje kofein z organických zelených kávových zrn a třtinový cukr. Je jemně perlivý a neobsahuje žádný džus.

rockstar-organic-recenze-cane-sugar-island-fruit-flavour-cans

Po otevření můžeme cítit vůni citrusových plodin, pro přirovnání například český XDurance Orange s kapkou Lemonade. I barva nápoje se dá přirovnat k XDurance Lemonade. Necítíme žádná umělá barviva, zkrátka opravdu „přírodní vůně“. Již po prvním loku se nám potvrdí, že se jedná o jemně perlivý nápoj. Chuť není nijak výrazná, je lehce citrusová a krásně osvěží. Perfektně padne do slunného počasí s trochou ledu. Opravdu musím říct, že chutná moc dobře, i když jsem čekala špatný pokus o organický energy drink.

rockstar-organic-recenze-cane-sugar-island-fruit-flavour-tests

Plechovka je sice designem odlišná od klasických Rockstarů, ale sluší jí to. Chuť rozhodně překvapující, takže kdo má možnost, měl by ochutnat.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.