Recenze TDI Cola - Ta správná "nafta" pro doplnění energie

TDI ke svým dvěma variantám, Originálu a Cranberry, přidává variantu třetí. Příchuť je zcela jasná – Cola. Plechovka? Navazuje na předchozí varianty, ale vypadá z nich nejlépe. Asi proto, že je logo TDI červeně zvýrazněné, podobně jako to bývá na krytu TDI motorů a jako označení TDIčka pod kapotou i vzadu na automobilech. Plech je tedy povedený, jak ale chutná obsah? Jak chutná colová „nafta“?

tdi-energy-drink-nova-prichut-cola-cranberry-original-2014s

TDI Cola – Kdykoli mám recenzovat colovou variantu, už předem si říkám, že vůbec netuším, co o tom řeknu. Buď je dobrá, nebo ne a leckdy to bývá „citrocola“. TDI Cola je taková lehčí s opravdu slabým nádechem citrónu, který téměř necítíte a hledáte. Osvěží a neurazí, pokud zrovna nejste zarytí příznivci originální coly. Osobně mám od TDI radši povedenou variantu Cranberry, ale ani cola nedopadla vůbec špatně. Známka: 2

tdi-energy-cola-can-2014-new-black-reds

Novinka dorazí na trh již brzy. Zajímá vás kam pro ní? Zapátrejte v paměti, kde mají předchozí TDIčka a tam to také zkuste. Já mám na TDI jako nejlepší zdroj prodejny z řetězce COOP a Bala. Mají tam obě původní varianty a určitě brzy přiberou i novinku v podobě TDI Cola. Určitě máte i své vlastní tipy, tak tam zkuste časem zajít.

Komentáře

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.