Red Bull a další limitky - Daniel Bodin, Chaleco Lopez, X-Fighters

Celý letošní rok byl u Red Bullu ve znamení celé řady limitovaných edicí podporujících v daném státě Red Bull sportovce nebo rovnou celé akce. Jen letos jich vznikly desítky a sehnat je všechny není vůbec lehké. Projděte si starší články a zjistíte, že jsme od začátku roku napsali o více než 10 různých limitkách nejen z Evropy. O některých jsme třeba ani nepsali, do konce roku jich stejně bude skoro dvacítka. Neuvěřitelné číslo.

red-bull-daniel-bodin-bucketlista-bodinslista-energy-drink-cans

První nová limitovaná edice pochází ze Švédska a naleznete na ní Daniela Bodina, blázna, který předvádí výborné freestylové triky s sněžným skútrem. Tři zlaté medaile ze zimních X-Games mluví za vše, teď si Daniel vysloužil i vlastní 355ml plechovku s QR kódem podporující akci Daniel Bodins Bucketlista. Na webu Bodinslista.com naleznete zajímavé video s listem cílů. Právě vlastní plechovka je jedním z těch, o kterých Daniel snil.

red-bull-dakar-2014-chaleco-lopez-energy-drink-cans

Další limitka pochází z Chile a tentokráte se nejedná čistě jen o podporu daného sportovce, ale také o spojení produktu s blížícím se Dakarem 2014. Jeho trasa vede z Argentiny přes Bolívii právě do Chile, kde také skončí. Na plechovce se nachází jeden z prvotřídních motocyklových účastníků tohoto závodu vůbec – Chaleco Lopez se Dakaru zúčastní i tentokrát a svou vlastní plechovku si tak rozhodně zaslouží. Kdo mi ji z Chile přiveze?

red-bull-x-fighters-energy-drink-can-473mls

Poslední dnes zmíněná plechovka vznikla na podporu Red Bull X-Fighters, což je na plechovce dost vidět nejen díky designu, ale také díky odkazu www.redbullxfighters.com. Kupodivu se jedná o verzi pro Jihoafrickou republiku, což je opět tak trochu z ruky. Plech komplet v angličtině s obsahem 473ml tak bude mít asi opravdu málokdo z nás. Kdyby tam někdo mířil, dejte vědět :) A to je ze světa Red Bull limitek zas na chvilku všechno.

Komentáře

Pytel se roztrh, tak by vánoce ve znamení RedBullu mohly být i u nás, ne ? :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.