Red Bull CZ: Limitka Poznej formuli naživo, soutěže, multipacky...

Novou českou limitovanou edici 473ml plechovky Red Bull „Poznej formuli naživo“ už jste zcela jistě zaznamenali. Přišla téměř ve stejné chvíli, jako limitka rakouská a polská. Všechny 3 limitky a další produkty pro CZ trh mají něco společného. Rakouský plech oslavuje otevření závodního okruhu Red Bull Ring, stejně jako ta naše doprovázená soutěží. Polský zase láká na závod Red Bull Air Race, stejně jako naše multipacky.

red-bull-energy-drink-473ml-cz-poznej-formuli-1-nazivo-limited-editions

Možná jste si už všimli i toho, že je naše 473ml plechovka tak nějak nižší, než kdy dřív. Zajímavé, že? Holt jim to asi v Rexamu ujelo… (kdepak :) ). Slováky asi moc nepotěší, že je soutěž a stejně tak limitka určená jen pro ČR. Jasně, nějaký ten kousek se u nich možná objeví, oficiálně je tam ale RB nepouští. A samotná soutěž? Ta se dělí na 2 části – V hlavní soutěži se hraje o jízdu ve formuli Renault 2.0 právě na zmiňovaném Red Bull Ringu a k tomu o hromadu týdenních cen. Vedlejší „Tesco“ soutěž pak nabízí zájezd k Red Bull Racingu do Milton Keynes s vyzkoušením simulátoru F1 (4×) a taktéž týdenní ceny. Více se dozvíte na RedBull.cz/Zavod.

red-bull-letak-tesco-cz-zazij-formuli-1-nazivos

Že jste se zatím nedozvěděli nic moc nového? No tak my vytáhneme něco ještě staršího, ne? :) Multipacky 250ml Red Bullů ve speciální edici Red Bull Air Race už jste viděli? :) 2pack a 4pack s touto tématikou je doprovázen spotřebitelskou soutěží „Vyfoť svůj G-face“, kde se vítěz proletí s akrobatickým pilotem účastnícím se RB Air Race – Martinem Šonkou. Pozor! Soutěž končí už 30.4, více informací na Gface.RedBull.cz !

Komentáře

1 | Julo | před desíti roky | www.youlle.com

Nám Slovákom to zase až tak nevadí, počkáme si kým príde súťaž aj sem. Som zvedavý o čo sa bude súťažiť, keďže Redbull je jediný výrobca energetických nápojov s vesmírnym programom :)

reagovat

2 | kuba | před desíti roky

už mám :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.