Red Bull D-Will x Tristan Limited Edition - Další skvělá limitka

Dává křídla sportovcům a umělcům, nyní Red Bull zahájil spolupráci mezi prvotřídním světovým street artistou a obyvatelem Brooklynu, Tristanem Eatonem, a hvězdným basketbalistou a Red Bull sportovcem, Deronem Williamsem. Jaký je jejich společný speciální úkol? Přenést výkonnost a schopnosti prvotřídního sportovce okem a rukou skvělého umělce na jedinečnou a limitovanou edici plechovky energetického nápoje Red Bull!

red-bull-limited-edition-d-will-x-tristan-nyc-signed-cans

Spolupráce trvala více než půl roku, které strávil Deron s Tristanem poznávajíc umění, schopnosti a paralely spojující oblíbený sport se zajímavým uměním. Potřebovali vše nastartovat k tomu, aby využili svých schopností, vášně a kreativity. Na konci dlouhé spolupráce a nově vzniklého přátelství představili nádherný výsledek, kterým je limitovaná edice plechovky energetického nápoje „Red Bull D-Will x Tristan Limited Edition“.

Nádherná 355ml plechovka bude v prodeji jen po omezenou dobu a světe div se, bude to jen v USA. No kdyby vlastně jen v USA, ona by měla být v prodeji pouze na území New Yorku! Na druhou stranu mají lidé žijící nebo navštěvující toto město o šanci navíc – oba účastníci této nádherné spolupráce zveřejňují střípky o tom, kde se právě nachází. Kdo je najde, ten získá podepsanou plechovku. Kdo vyráží do New Yorku? Já ne, ale plech chci…

Komentáře

1 | Haggouš | před jedenácti roky

takže zase nic do česka hmmm :P :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.