Red Bull Hero Can - Lyžař Aksel Lund Svindal na nové limitce

Red Bull přichystal po krátké odmlce další limitovanou edici svých plechovek s některým z legendárních sportovců, které červený býk dlouhodobě sponzoruje. Nová limitka s lyžařskou legendou přichází v příhodnou dobu, jelikož podpoří aktuální příchod norského dokumentárního filmu Supervention, ve kterém lyžaři a snowboardisté posouvají freeriding na nový level. O kom že je vlastně řeč? Aksel Lund Svindal, Nor, 30 let…

red-bull-hero-can-aksel-lund-svindal-473ml-norways

Aksel si svou přítomnost na plechovce s hrdiny (Hero Can) opravdu zaslouží – kromě zmiňovaného filmu je dvojnásobným celkovým vítězem světového poháru v alpském lyžování, čtyřnásobný vítěz v jednotlivých disciplínách SP, čtyřnásobný mistr světa, vítěz Super G na Zimních olympijských hrách 2010 ve Vancouveru a bůhvíčeho ještě. Plech vedle podpory filmu provází soutěž o návrh designu jeho helmy na závod v Kitzbuhelu.

red-bull-hero-can-aksel-lund-svindal-norways

Aksel Lund Svindal s limitkou

A kde že se dá tahle nádherná limitovaná edice prodávaná od začátku listopadu sehnat? No přeci ve Svindalově rodném Norsku! Na sever nás moc nejezdí, takže to nebude moc snadné. Přesto věřím, že se v několika českých sbírkách objeví. Vlevo na 473ml plechovce je Aksel zachycen během závodu, vpravo zase v klasickém lyžařském oblečení a samozřejmě nechybí jeho podpis. Odkaz RedBull.no/Aksel pak vede přímo na soutěž.

Komentáře

1 | Toxik | před desíti roky

Achjo, vědět tohle o 2 tejdny dřív, tak bych ji měl :/

reagovat

2 | dbar | před desíti roky

A limitku s Lukášem Bauerem nechystají? :-) Že by se mohla prodávat u nás. :-)

reagovat

3 | Soul | před desíti roky

[2] dbar: Ten snad není u RB ne.. :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.