Red Bull kolekce vítězů - Loeb a Henry na plechovkách!

Před nedávnem prokouknutý nový trend Red Bullu neustále pokračuje. Red Bull se prostě rozhodl, že bude vyrábět více zajímavých limitovaných designů svých plechovek, čímž je zároveň oživí. V Evropě se tento trend pomalu stupňuje od dob edice s vítězem mistrovství světa Formule 1 S. Vettelem. Jen loni vznikl druhý Vettel, Stratos resp. Felix Baumgartner, Soundclash, Travis Pastrana, Cliffdiving a hromada dalších pěkných limitek.

red-bull-france-collection-des-championss

Letos začíná další hromadu limitovaných edicí Francie, kde byla o tomto víkendu představena dvojice Red Bull Collection des Champions, tedy kolekce šampiónů (vitězů). Na klasických plechovkách se tak objeví dva Francouzi, kteří ve svých sportovních odvětvích získali nějaký ten mistrovský titul a zároveň jsou spojeni s Red Bullem. Obě verze o obsahu 473ml jsou ve Francii v prodeji od těchto dnů omezeně až do konce března.

red-bull-france-collection-des-champions-sebastian-loeb-wrcs

Red Bull Collection des Champions Sébastien Loeb je první limitkou s devítinásobným mistrem světa v rally, legendárním francouzem Sébastienem Loebem, který si díky své nepřemožitelnosti a zisku 9 titulů v řade vydobil přezdívku ufoun. Během celé své kariéry v elitní kategorii WRC závodil za francouzský Citroen, který měl za svého velkého sponzora právě Red Bull. Na plechovce je tedy jak Loeb, tak jeho vůz Citroen DS3 WRC.

red-bull-france-collection-des-champions-thiery-henrys

Red Bull Collection des Champions Thiery Henry naopak představuje slavného francouzského fotbalistu Thiery Henryho, který s reprezentačním týmem Francie získal evropský i světový mistrovský titul. Za svou profesionální kariéru hrál za AS Monako, Juventus Turín, Arsenal FC, FC Barcelonou a od roku 2010 za Red Bull New York, což je právě ona spojnice mezi ním a Red Bullem. No proč ne, zaslouží si to oba a sběratelé jsou potěšeni.

Komentáře

1 | Dave | před desíti roky

Do konce března? FUCK! Proč musím jet na zájezd do Francie až v polovině dubna :DD

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

Nemyslim si, ze by je stahovali z prodeje, spis jich udelali tak malo ze to odpovida treba 2 mesicnim prodejum nebo tak neco. Stejne to tam shodou nahod pujde sehnat i dyl, jako u dalsich limitek…

reagovat

3 | Agir | před desíti roky

Red Bull mě nepřestává překvapovat :)

reagovat

4 | Fender | před desíti roky

Ach jo, proč zrovna Francie?? Vždyť to je národ kok*tů. Jako nejsou špatný, ale Pastranovka je mnohem hezčí.

reagovat

5 | Jake | před desíti roky

[4] Fender: Francie proto, že má dvě velké legendy svého sportu spojené s Red Bullem. Jeden z nich svou kariéru v podstatě končí, druhý už, jak se tak říká, taky jen dohrává v USA. Navíc byl Red Bull před nedávnem po letech ve Francii opět povolen, a tak tam teď potřebuje trošku akcí, reklam, pořádného marketingu, což je logické. Stejně tak jela v zemích kde byl Nitrocirkus Pastranovka, na slovensku byl Soundclash a tak byla plechovka, v Irsku zase Cliffdiving. Holt až bude u nás další mega akce, tak se to taky projeví, nebo až budeme mít světovýho sportovce spojenýho s RB na sklonku své kariéry :))

reagovat

6 | COOL@ | před desíti roky | www.youtube.com/watch?v=rxEzeGFW9cs&feature=plcp

[5] Jake: souhlasím s Jakem a vůbec můžeme být rádi že jsme měli Pastránovku. Doufám že ta nějaká mega akce bude brzy :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.