Red Bull limitky: Air Race pro Japonsko a Konkurs Lotow v Polsku

Pomalu ale jistě se blíží sezóna a nejen Red Bull na ní začíná zbrojit. Přesto se dnes opět podíváme právě na nejúspěšnější značku energetických nápojů. Limitka Mr.Probz v Holandsku, nádherný G-Drive v Rusku, Silver přebarvený na zeleno v Kanadě a Tropical/Yellow/Summer objevující se různě po světě. V letech minulých bylo také několik limitek k obnovené letecké sérii Red Bull Air Race a letos se v tom bude pokračovat.

red-bull-air-race-energy-drink-can-limited-edition-250ml-japan-yoshihide-muroyas

Druhý letošní závod Red Bull Air Race se odehraje v Japonsku, a právě tam se objevuje nová limitovaná edice, na které se navíc objevuje japonský pilot Yoshihide Muroya. No, v ČR se sice Air Race nelétá (nejblíže Rakouský okruh Spielberg a letos nově závod v Budapešti), ale kdyby se u nás na trhu objevila limitovaná edice Red Bull Air Race s pilotem série Martinem Šonkou, tak bychom se určitě nezlobili, že jo? :)

red-bull-energy-drink-can-355ml-limited-edition-poland-konkurs-lotow-gdansks

Ale abychom nebyli až v Japonsku, tak se mrkneme na novou limitovanou edici pro Polsko. Tam už limitku Air Race měli loni a letos se navíc v Gdyni Air Race nekoná. Místo toho se v tomto polském městě koná Konkurs Lotów. Nevíte o co jde? Red Bull Flugtag. Furt ne? Ale Red Bull Letecký den určitě znáte. Kdo doletí nejdál na podomácku postaveném letounu. Limitka Konkurs Lotów má 355ml a v Polsku je už v prodeji.

 

Komentáře

1 | mania | před devíti roky

air race edition BANZAI JAPAN!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.