Red Bull opět upravuje design The Red/Silver/Blue Edition

Popravdě už tohle přestávám celkem chápat. Design původního Red Bullu je starší jak já, tedy přes 25 let, a nikdo nemá nutkání jej nijak upravovat do nějaké moderní podoby. Proti tomu stojí barevné edice The Red/Silver/Blue Edition, které pomalu ještě pořád nosí plínky. Přesto už prošly několika různými proměnami a u Red Bullu mají pořád pocit, že to není úplně ono. I proto přichází další změna designů všech 3 verzí!

red-bull-red-silver-blue-edition-at-open-new-2014b-with-lines

Na přiloženém obrázku můžete vidět nový vzhled rakouských verzí. Ty samé už jsme představili v USA variantě. Seženete je také v Německu a podle našich informací dojde k této změně ještě letos na všech trzích včetně ČR/SR. Nedávno přidaný název příchuti doleva k nápisu Red Bull se tedy přesouvá na speciální linku a otáčí se do vodorovné pozice k lepšímu čtení. Limetka pak nově přichází se zeleným zvýrazněním býka.

red-bull-the-blue-silver-red-edition-new-design-lime-greens

USA verze

Pokud by vás čistě náhodou zajímala historie vývoje všech edic, pak si můžete projít následující články v tomto pořadí: 1. verzi všech tří edic (Red je starší – 1.verze, 2. verze) čekala brzy obměna se stříbrným býkem a menším nápisem Red Bull. V tomto vzhledu později dorazily i do ČR/SR. Nepočítaje „odbočku“ v podobě Italského „Red Italian Edition“, přišly další změny na konci roku 2013. Tenkrát se na plechovkách konečně objevil název příchutí a Silver měl novou „modrou“ barvu, která se ale brzy vrátila do stříbrné. Tato sada se poté stala 2. variantou pro ČR/SR. Další změny pak naznačila právě nová USA sada, čímž zatím končíme…

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.