Red Bull Silver je opět stříbrný, české edice budou s angličtinou

O víkendu jsem navštívil Slovensko, Maďarsko a Rakousko s tím, že mě asi nic nepřekvapí a jen si dojedu pro drinky, o kterých přesně vím a zatím chybí v mé sbírce. První dva státy nepřekvapily a stejně tak to už už vypadalo i v Rakousku. V sobotu jsem si dokoupil především předělané barevné edice Red Bullů s přidaným názvem příchuti a v neděli je přeci všude zavřeno. Překvapení přišlo až na nádraží jen pár minut před odjezdem.

red-bull-energy-drink-limette-can-austria-new-dark-silver-v8s

„modrá“ v6, stříbrná v8 + malé změny

Billa na nádraží u vídeňského Prátru má výjimku a je otevřena i v neděli, vlak jede za 15 minut. V regálech nuda, mají starou stříbrnou i novější „namodralou“ verzi The Silver Edition. Ale… počkat… na stříbrném Silveru nechybí nápis Limette! Jakto? Beru! U kasy to hlodá v hlavě, vracím se, porovnávám čísla verzí. Namodralá je v6, stříbrná v8. Red Bull se totiž celkem rychle vrátil ke světle stříbrné, jen býk má teď onu tmavší „namodralou“ barvu.

red-bull-silver-edition-new-2013-at-limettes

Dřívější stříbrná v2–5 a namodralá v6

S touto změnou, pokud se tedy samozřejmě opět něco nezmění, by měl Silver, a s přidaným názvem příchuti také Red a Blue, dorazit časem i do ČR. Proti původním informacím se ovšem nakonec nedočkáme československým popiskům borůvka/čučoriedka, limetka a brusinka/brusnica. Škoda. Ve světe by nakonec měly existovat jen varianty s němčinou a angličtinou. Nás tedy čeká Lime, Cranberry a Blueberry. No co už :)

Komentáře

1 | CrazyDog @ | před desíti roky | energy.fmblog.cz

Tak aspoň že dorazí :)
BTW: ty cestuješ vlakem mezi státy?

reagovat

2 | Soul | před desíti roky

To abych si sehnal obě verze ve Vídni :D a taky mě překvapilo, že jezdíš vlakem

reagovat

3 | Jake | před desíti roky

Ano, když jsem ubytovanej na kraji Vídně a chci si ji prohlednout v různých koutech, je pro mne mnohem příjemnější projet to centrum vlakem, metrem a autobusem ;)

Kdo mě zná ví dost dobře, že na delší vzdálenost ani náhodou, a těžko bych tak dotáhl asi 7 plat / 50kilo energitaku :D

reagovat

4 | dbar | před desíti roky

Kde na plechovce je uvedena ta verze plechovky?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.