Red Bull Soundclash se vrací jako limitka. Tentokrát v Německu

Red Bull Soundclash, to je souboj dvou hudebních skupin nebo zpěváků. Takové souboje se pod hlavičkou RB odehrály už všude po světě, ale občas se na jejich propagaci přidává také limitovaná edice plechovky. Tu nejbližší jsme zatím měli na Slovensku, kde se objevila stejná verze jako v Nizozemí. Teď je tu další limitka k Soundclashi a opět není moc daleko. Od listopadu by měla být v Německu v každém Rewe a Penny.

red-bull-soundclash-limited-edition-energy-drink-sido-vs-haft-germany-can-250mls

To jsou oficiální informace z oficiálních stránek. První vlastníci plechovky je obdrželi od německého Red Bullu v promo balíčku, přesto už se našli i jedinci, kteří je prý sehnali v obchodě, kde mají být také ve 4packu. No, známe to, jak to s těmi limitovanými edicemi bývá. Pokud náhodou máte v nejbližších dnech cestu do Německa, stejně jako já, tak holt uvidíte. A kdo že tam vlastně v Soundclashi bojuje? Sido vs. Haft! Jen nevím, kdo to je.


English: All new limited edition of Red Bull for Germany – Red Bull Soundclash with Sido vs. Haft fight. Available in 4pack too. Oficially from November in Rewe and Penny, but unoficially → Already in stores!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.