Red Bull Summer Edition - Tropical s chutí ve stylu ostatních edicí

Pridat.eu

Víkend strávený v nádherném v Zell am See, návštěva v Red Bulláckém Hangáru 7 a parkování vedle Porsche nejrychlejšího muže světa, Felixe Baumgartnera, který se ve stejnou chvíli proháněl ve stíhačce někde nad námi. I tak by se dal popsat výlet za hranice. Jenže v Rakousku se zrovna začíná prodávat i nový Red Bull: The Summer Edition s tropickou příchutí. Seženete jej tam už úplně všude. Zajímá vás, jak chutná?

red-bull-the-summer-yellow-edition-tropical-energy-drink-can-250mls

Red Bull: The Summer Edition je naprostou novinkou pro letošní léto. Jede ve stylu předchozích barevných edicí, jen se nejmenuje Yellow, jak by se dalo čekat. Seženete jej jen v USA (355ml, řetězec 7-eleven) a jako 250ku i kdekoli v Rakousku. Očekáváme, že je to podobný test jako kdysi s Red Edition. Když novinka uspěje, změní se beze slova na klasickou edici. A když ne, tak zmizí se slovy „vždyť to byla limitka pro tohle léto“.

red-bull-the-summer-edition-new-taste-355ml-12-fl-oz-usas

USA 355ml verze

Ale teď už konečně k obsahu. Po otevření je cítit naprosto luxusní vůně tropického mixu, která opravdu překvapí. Se samotnou chutí už je to trochu horší. Asi jsem čekal něco lehce džusového a výraznějšího, ale Summer naprosto zapadá do série barevných Red Bullů. Není kyselý ani přeslazený a chutí je to prostě téměř jako kterýkoli Tropical. Vezměte si Red a místo brusinek si představte mix ananasu, manga a papájy. Výsledek je jednoduchý – jestli vás nějak výrazněji oslovují barevné edice, pak vás zaujme i Summer. A naopak......

P.S.: Na Jake Energy Drinks je pár kousků navíc a další dovezeme na sraz ;)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.