Red Bull SuperHeroes - Co je zač luxusní řada se superhrdiny?

Šestice nádherných a opravdu povedených plechovek + malé logo Red Bull někde tam dole. Kdyby tam logo Red Bullu nebylo, velkou část z vás by plechovky zaujaly mnohem méně a navíc by se nečekalo, že jsou to reálné návrhy na nějaké limitky. Řeč je o sérii Red Bull Superheroes, kdy se na každé plechovce nachází jiný superhrdina. Přesněji řečeno je každá plechovka oblečena do hávu jednoho ze členů týmu Ligy spravedlivých.

diego-fonseca-red-bull-superheroes-can-superman-the-flash-wonder-womans

Design plechovek vytvořil Diego Fonseca, brazilský umělec žijící v New Yorku. Čekáte oznámení limitek pro USA nebo něco podobného? Kdepak, to si Diego jen řekl, že by bylo nejlepší, kdyby energy drink propagovali právě superhrdinové a tak prostě přišel s fanouškovským návrhem. Plechovky tedy oblékají „stejné“ kostýmy jako Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, The Flash a Green Lantern. Red Bull byl vybrán jen proto, že je světově nejproslulejší. Žádné plány na výrobu, ani nic podobného. Ale… není to škoda?

diego-fonseca-red-bull-superheroes-can-batman-green-lantern-aquamans

Více obrázků včetně detailů naleznete na oficiální stránce autora – Diego-Fonseca.com

Komentáře

nádhera :) pěkný plechy, moc pěkný :) ani bych se nedivil kdyby to od něj RB koupil :) určitě by to stálo za to :)

reagovat

2 | L1ttL3_81tCH | před desíti roky

Flash a Green Lantern naj :3

reagovat

3 | Azzer @ | před desíti roky

Půjde to sehnat v česku…? :D

reagovat

4 | LuDo | před desíti roky

[3] Azzer: To si děláš srandu, nebo to myslíš vážně? Jinak bych tě odkázal na přečtení toho článku, hlavně větu: " Žádné plány na výrobu, ani nic podobného." ;-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.