Red Bull testuje další příchutě, většinu chce mít i v Evropě

Včerejší článek s porovnáním podílu na českém trhu mezi Big Shockem a Red Bullem odhalil jednu důležitou věc – Red Bull sice má jistou pozici celosvětové jedničky, na jednotlivých trzích už ale musí tvrdě bojovat. Tyhle čísla samozřejmě u červeného býka mají a už několik let dělají vše proto, aby všelijaké lokální i celosvětové konkurenci utnuli tipec. Teď už prostě jen klasika a sugarfree nestačí a bez příchutí by brzy přišli o křídla.

red-bull-the-orange-edition-flavor-can-uk-new-europe-2016s

Poputuje z UK dál do EU?

Nepočítaje Total Zero jsou tu právě ony důležité příchutě. Red Bull přinesl Red, pak Blue a Silver a naposled ve velkém Summer/Tropical/Yellow. Všechny máme v ČR a nemůžeme si stěžovat. Po světě už ovšem zkouší všemožné variace. V Japonsku má Blue příchuť hroznového vína a Spring chutná po třešních. V USA je mandarinkový Orange a brzy nový zelený Summer s neobvyklou chutí Kiwi. Orange vítá také Anglie, jenže tentokrát je pomerančový. Máte v tom bordel? My taky. Ani nevíme, jestli jsme na něco nezapomněli…

red-bull-energy-drink-summer-edition-the-kiwi-only-this-year-2016-usas

Kiwi míří z USA do Evropy!

Novinek je tedy dost, jen ne v našem rozsahu. Berme to ovšem tak, že si Red Bull své příchuťové novinky testuje a teprve pak je rozšíří po světě. Ostatně Red, Blue, Silver i Summer byly první rok pouze v domácím Rakousku a na další trhy šly až na další sezónu. Na co se tedy těšit? V Anglii začíná zmiňovaný Orange a my doufáme alespoň v Candy Store. Z Německa pak přichází zprávy, že letos budou novinky a podle našich úvah a zdrojů to bude právě nový Summer Kiwi, jenž by se měl objevit také v Rakousku a dalších zemích. Ostatně nějaké zmínky o novince na léto přicházejí dokonce i z Maďarska. Toho, co se ve světě testuje, se tedy nejspíš ve většině dočkáme alespoň v okolních zemích a časem přímo u nás. Jen si prostě musíme počkat.

Komentáře

1 | X-D | před osmi roky

to vypadá hodně dobře!!! navíc kiwi sem měl jen Relentless a nemůžu si ho vynachválit :) třeba se jednou dočkáme i my

reagovat

2 | Jake | před osmi roky

[1] X-D: Burn Blue jsi neměl? No ono je to jedno, uvnitř je naprosto to samé co v Relentu. Každopádně oba jsou Apple+Kiwi+Blue Agave, tak prostě RB Kiwi chutnat nemůže, když je to čistý kiwi ;)

reagovat

3 | X-D | před osmi roky

[2] Jake: Měl, ale jen z petky a nemůžu si pomoct ale z plechu to prostě chutná tisíckrát líp :D

reagovat

4 | Jake | před osmi roky

[3] X-D: Tak jasne no :) petka to neni ono :)

reagovat

5 | Louis | před osmi roky

The red Bull kiwi Will sell in Schweiz !

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.