Red Bull The Semmel Edition - Novinka s chutí sladkého pečiva!

Že je individuální přístup k jednotlivým trhům účinnější, než cpát všude to co chutná na domácím trhu, na to už přišlo několik různých výrobců. Ale Red Bullu to trvalo opravdu dlouho. Až před nedávnem vytvořil Total Zero The Cherry Edition a Total Zero The Orange Edition výhradně pro USA, kde zero drinky letí ze všeho nejvíc. A teď se rozhodl pokračovat, Švédská pobočka si totiž prosadila svou a představila novinku – The Semmel Edition!

red-bull-the-semmel-edition-semmelsmak-sverige-can-fake-2015s

Red Bull The Semmel Edition slibuje Semmelsmak, tedy příchuť typické Švédské a Finské sladké pochoutky, které se říká Semla (no, říkejme tomu žemle). Tato jejich žemle je sladké pečivo plněné směsí mléka s mandlovou pastou a šlehačkou. Uřízne se vršek, naplní a přiklopí. No ale to už jsme odbočili. Zdejší pochoutka je tak oblíbená, že se prostě místní Red Bull rozhodl udělat energy drink. Jak tohle může chutnat…

red-bull-12floz-355ml-color-editions-yellow-summer-total-zero-wild-cherry-tropical-oranges

Rozšíří Semmel sérii Edition? Néééé!!! (náhled USA nabídky)

Tak asi takhle by mohl vypadat článek, kdybychom zcela nesmyslně skočili švédskému Red Bullu na špek stejně jako většina z vás. Musel jsem se nasmát, když mi celý večer pípal mobil s dotazem, jestli je to pravda. Lidi sakra zkuste přemýšlet, tohle je prostě totální zhovadilost (povedený „aprílový žertík“), kterou by Red Bull neudělal. Vše navíc jasně potvrzuje popisek fotky, kde je napsáno „Kdyby jsme mohli rozhodovat my…“ a fakt, že se 17. února slavilo ve Švédsku tzv. Tlusté úterý doprovázený dnem pochoutky Semla ;)

English: All new Red Bull The Semmel Edition is just joke from Red Bull Sweden, not a real product ;)

Komentáře

1 | Danish person living in Sweden | před devíti roky

It is probably not true, I think it's a joke from redbull for „semlans day“.

In Swedes are semlan an incredibly popular pastries. But it is less popular than negerbollen („negro ball“, „chocolate ball“ – „call it whatever the hell you want“)

Even negerbollen has its own day, „negerbollens dag“ („negro ball's day“) – May 11.

reagovat

2 | matafix | před devíti roky

ED Marty Semmelové ????? :DDD ne, díky … :DDD

reagovat

3 | Jake | před devíti roky

[1] Danish person living in Sweden: Sure, it's just joke. Info about „this is just a joke“ is in last section, but it's in czech so you can't understand it ;) I add short english info for sure :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.