Red Bull Total Zero coming to US / Novinka pro USA

V Red Bull Total Zero (16OZ / 473ml) se odráží trendy, které v USA žádají nejen nápoje bez cukru, ale také kalorií. Stejně jako v případě Monster Absolutely Zero a Rockstaru Zero Carb tak musel přijít Red Bull obsahující „Zero sugar, Zero calorie“ (nula cukrů, nula kalorií). Právě vzhledem k tomuto typicky americkému požadavku lze předpokládat, že se Red Bull Total Zero nebude v Evropě prodávat, stejně jako zmiňovaný Monster s Rockstarem. U nás to nikoho nezajímá, v USA je to lákadlem nejen pro štíhle paničky. Tržní vyhlídky musely být opravdu vysoké, jinak by do toho jinak celkem konzervativní Red Bull nešel.

red-bull-total-zeros

Oproti klasickému Red Bullu Sugarfree se Total Zero moc neliší. Složeni podobné, jen množství sacharidů se podařilo snížit z nepatrného procenta na úplnou nulu. Z tohoto pohledu se zdá nový produkt nesmyslný. Stejný je rozdíl také mezi klasickým Monsterem Lo-Carb a Absolutely Zero a přesto se prodávají dobře. Jenže Red Bully nejsou rozlišeny barvou plechovky a je dost dobře možné, že Total Zero má nahradit (alespoň v USA) klasickou Sugarfree verzi.

English: This is all new Red Bull Total Zero, which is coming to US in next weeks. Total Zero promise „Zero Calorie, Zero Sugar“, just like Monster Absolutely Zero or Rockstar Zero Carb. Red Bull is intended only for USA, produced in Switzerland. Enjoy them… if you're American :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.