Red Bull UK a dvě 250ml limitky: Air Race a hudební Disclosure

Red Bull a hromada vzhledových limitek. To už je celkem stará pohádka, že jo? Rok co rok jich je takové množství, že není v silách snad žádného sběratele, aby je měl všechny doma. Red Bull UK měl před týdnem tiskovou konferenci, na které odhalil velké plány pro letošní sezónu. Spolu s tím odhalili rovnou 2 limitované edice, které již v těchto dnech putují na anglický trh. Obě jsou v malém 250ml provedení.

red-bull-air-race-united-kingdom-ascot-2015-can-250ml-limited-editions

Red Bull Air Race 250ml aneb žádné překvapení. Limitky s tématikou leteckých závodů Red Bull Air Race se objevují od loňského obnovení těchto závodů téměř v každé zemi, kde se Air Race koná. Výjimkou letos bude nejspíše jen Chorvatsko, kde RB nepůsobí takovou silou, ale kdo ví. V Anglii se budou konat závody v Ascotu a to 15–16. srpna. Plechovka s tématikou Air Race už je ovšem v prodeji nyní s cenovkou i bez.

red-bull-disclosure-can-unitet-kingdom-face-music-electronic-house-duo-250mls

Druhou limitkou pro Velkou Británii je Red Bull Disclosure 250ml a jedná se o opravdovou specialitku. Snad poprvé známe i přesný počet vyrobených plechovek, kterých bude rovných 8 miliónů! Ač limitka, nebude jich vůbec málo :) V prodeji bude v 65 000 pubech, barech a klubech napříč UK. Disclosure je název britského electronicko-housového dua. Kreslené obličeje na plechovce tvoří součást jejich image.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.