Red Bull vám křídla nedá, Američané dostávají odškodnění!

Nedá mi to a opět to musím zmínit, ale… část Američanů patří mezi naprosté blbce a jejich práva jim k tomu bohužel nahrávají. Nápisy „objekty v zrcátku mohou být blíže, než se může zdát“, informace v návodu o tom, že kočka do mikrovlnky nepatří i úspěšná žaloba kvůli nadměrně obezitě způsobené přežíráním se v mekáči, kde prostě neupozorňují na obezitu. Stejně tak každý normální člověk ví, že vám Red Bull křídla prostě nedá.

red-bull-gives-you-wings-fall-downs

Pamatujete ještě na článek „Další energiťák u soudu: Red Bull vám nedává křídla“ ? No, má to bohužel své pokračování… Normální člověk ví, že slogan „Red Bull vám dává křídla“ je prostě jen a pouze slogan naznačující jediný fakt – po vypití máte mít pocit nakopnutí a cítit se, jako když vám křídla opravdu dal. A to je kámen úrazu, jelikož se to přiblblým amíkům nelíbí a po několikáté žalobě se dokonce dočkají odškodnění!

red-bull-gives-you-wings-fall-downs

Každý obyvatel USA, který si za posledních 10 let zakoupil plechovku Red Bullu, se může do března 2015 zaregistrovat a požádat o odškodnění, které je naštěstí předem dané – buď 10 dolarů, nebo produkty Red Bullu v hodnotě 15 dolarů (a ještě si můžou vybrat, jestli originál nebo sugarfree). Popravdě mě celkem rozhodilo, když jsem viděl, jak se k odškodnění registrují i celkem velcí a světově známí sběratelé z USA. Čekal jsem, že aspoň oni mají něco v hlavě… V EU by naštěstí taková žaloba neprošla a tak máme od blbců klid.

Komentáře

1 | Denny | před devíti roky

A já myslel, že když je někde něco zadarmo, že se o to rvou jen v česku… Big mistake

reagovat

2 | Valchi @ | před devíti roky

[1] Denny: Neboj určitě se nejaky cz vyčuránek též najde ktery se bude vydávat za Amíka .Není boha aby česky člověk neco nevymyslel.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.