Red Bull vrací Marca Marqueze a Chaleco Lopeze na plech

Když se jako sportovec dostanete na plechovku Red Bullu, tak patříte do ligy výjimečných. Takových sportovců totiž není zas tolik, jak by se mohlo zdát. Jenže co když se na plechovce objevíte už poněkolikáté? Tak to si zatím splnil snad jen Sebastian Vettel, který se objevoval na plechovce po svých titulech ve Formuli 1 v zemích celého světa. Nyní se na plechovky Red Bullu vrátí také motorkáři Marc Marcuez a Chaleco Lopez!

red-bull-marc-marquez-moto-gp-france-250ml-cans

Jezdec MotoGP a především mistr světa už měl 355ml limitku v domácím Španělsku s kolegou z týmu Dani Pedrosou. Tentokrát se na 250ml plechovce objevuje zcela sám a k překvapení všech je to ve Francii, kde zároveň odhalili příchod žluté varianty Red Bull The Summer Edition s tropickou příchutí známého z Rakouska.

red-bull-chaleco-lopez-fondo-game-can-chile-2015s

Chaleco Lopez jezdí taktéž na motorce, místo okruhů resp. silniční motorky ovšem preferuje maratónské soutěže nejlépe uprostřed pouští. První limitka s Chalecem byla k jeho další účasti na legendárním Dakaru a prodávala se v Chile. Druhá varianta je taktéž pro tuto zemi a doprovází soutěž se hrou pro Android a iOS, ve které můžete vyhrát zážitek s tímto matadorem. Samozřejmě jen na území Chile…

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.