Relentless Origin 250ml - Nesehnatelná nádhera

Relentless, potažmo její výrobce a distributor Coca Cola, se snaží v poslední době oživit své produkty a zastavit pád podílu na trhu s energy drinky. Ve Velké Británii proto přišel redesign všech verzí a novinka Relentless Apple & Kiwi, jenž sice chutná výborně, ale zároveň je to jen přelitý Burn Blue resp. Burn Day, což si Coca Cola může dovolit, jelikož vlastní obě značky zmiňovaných energiťáků. Zbylé trhy, Irsko s Německem, tak musí dohánět.

relentless-logo

Právě Německo nás zajímá nejvíce, kde Relentlessy při poslední změně designu získaly twist víčko po vzoru No Fearu pro všechny 4 prodávané verze – Origin, bobulovitý Devotion, tropický Immortus i z Anglie dotáhnutý sugarfree Libertus. Tyhle názvy se přestávají používat, ale těžko je vymazat z paměti. Kdo očekával, že Němci přitáhnou z „domovské“ Anglie chybějící pomerančové Inferno či ono nové Kiwi & Apple, ten byl zatím na omylu.

relentless-origin-250ml-deutsches

Místo toho se v Německu začal objevovat malý a opravdu roztomilý 250ml plech Relentlessu Origin. Jak už je zvykem, nechal si design velké plechovky, jen se tak trochu smrsknul. A stejně jako v případě Monsteru a Rockstaru, tahle plechovka prostě vypadá ještě lépe. Má jen jednu nesmírnou nevýhodu, jelikož je určena jen pro promo akce a normálně v obchodě ji neseženete. I samotní Němci mají problém ji sehnat… škoda :(

Thanks for the photo – Energytester Can Collection!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.