Relentless s novou příchutí a cool designem!

Relentless Energy Drink zmiňujeme vůbec poprvé a tak jej musíme trochu představit. Tento zajímavý džusový! nápoj vyrábí Coca Cola, v ČR s ním ale počítat nemůžeme. Koupit jej můžete v USA, Velké Británii, Irsku a Německu. V nabídce je pět půllitrových verzí s cool názvy – Origin, Inferno, Immortus, Libertus a Devotion. Zajímavostí nezůstává ani to, že Coca Cola vyrábí pro Austrálii nápoj Mother, jehož základní příchutí je právě klasický Relentless Origin.

relentless-logo

Dnes se ale chceme zaměřit na nabídku u našich sousedů. Německo je totiž dost blízko a plechovky si odtamtud přivezl nejeden sběratel. Takže možná i víte, že nemají kompletní nabídku Relentlessů. Několik let byl na krámech pouze Origin s uzavíratelným víčkem, zelený Immortus a červený Devotion. Ty už má hodně sběratelů, takže si je popíšeme jindy. A navíc máme důležitější informace – V Německu byla před pár dny rozšířena nabídka o modrý Relentless Libertus s uzavíratelným víčkem!

relentless-libertus-des

Relentless Libertus je verze bez cukru, takže vás asi moc nezaujme, ale do sbírky je to plech více než hezký! Možná i proto, že přichází v hezčím anglickém designu s artovou kresbou typického R na zadní straně. Libertus nabízí stejný obsah kofeinu a vitamínu B jako Origin, kterému je chuťově velmi blízko. Umělá sladidla jako vždy zanechávají podivnou pachuť, Origin je tedy výrazně lepší. Pokud tedy razíte do Německa, nezapomeňte se poohlídnout po novém Relentlessu Libertus!

Komentáře

1 | Tomsak | před 13 roky

A kolik takovej Relentless stoji?

reagovat

2 | Tomsak | před 13 roky

A kolik takovej Relentless stoji?

reagovat

3 | Gut | před dvanácti roky

[2] Tomsak: Ja si ho kupoval v Anglii a za 1 libru sem dostal 2 / 1+1 free :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.