Riders Energy dorazil do Normy v limitované edici

Ještě pořád jsou svátky, mám chřipku, teplotu a jsem rád, že zvládnu něco alespoň trochu jiného než jen ležení v posteli. Přesto dodržuji slib a ve zpomaleném vánočním psaní článků je tu dnes informace o tom, kam si hned zítra, po svátečních dnech, skočit pro nějaký ten nový plech. Někdo z vás už jej asi má, já ostatně taky, ale věřím, že se najdou jedinci kteří pro něj rádi poběží. A vydají se přitom do sítě obchodů Norma.

riders-energy-drink-cola-normas

Leták

Ta se z pohledu sběratelů probouzí po několika měsících, když dříve nabídla SpeedStar, Hell a řadu dalších energiťaků. Stejně jako vždycky jsme vše odhalili v letáku, jenže tam je zmínka o prodeji Riders Coly za 9,90, kdežto Dooky v obchodě objevil klasický Riders Energy v limitované edici s profesionálním boxerem a motorkářem Přemkem Saletou, jenž se spolu se zbývajícími členy East Riders Teamu vydal na zajímavou cestu.

riders-energy-drink-limited-edition-premek-saletas

Realita, photo by Dooky

Riders byl dříve dostupný v Intersparech, kde se občas ještě objeví, ale ne v této zajímavé limitované edici. Nevíme, jak moc velká je šance, že na ní narazíte a jestli opravdu mají i slibovanou Riders Colu v klasické edici. Pokud však máte nějakou pobočku ze sitě obchodů Norma poblíž, tak do ni určitě vyražte a dejte nám vědět. Kdo neví, kde Normy jsou, může použít tento vyhledávač provozoven. Akce platí do konce roku 2012.

Komentáře

1 | Tomáš Kůta | před jedenácti roky

Dnes jsem navštívil tři Pražské Normy a ve všech byl, kdežto Cola nikde. Měli tam vždy 3–4 plata.

reagovat

2 | Hifi | před jedenácti roky

v Ostrově v Normě je jenom klasickej, cola nikde..

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.