Rockstar Boom! oficiálně, druhou příchutí je Whipped Strawberry!

Pridat.eu

Pamatujete si ještě na Rockstar Boom! s příchutí Whipped Orange, který se nám odhalil v rámci veletrhu NACS 2014? Všechny tenkrát odhalené novinky, dvojice Sport a dvojice Freeze (Pina Colada a Lime Freeze), už jsou dávno oficiálně potvrzené a pomalu se na území USA objevují v prodeji. Design Boomu prakticky převzalo evropské Mango a pak ticho po pěšině. Ale Boom! opravdu bude, a nakonec rovnou ve 2 příchutích!

rockstar-boom-energy-whipped-orange-straberry-flavor-16oz-473ml-new-usa-cans

Jak se ukazuje, Rockstar své nové série nejraději přináší ve 2 příchutích. Pravdou je, že cílem jsou 3, ale jedna většinou min. dočasně vypadne, jako v případě Freeze Watermelon a Sport Power Vanilla. Nyní tak konečně můžeme oficiálně hovořit o nové sérii Boom! Nový Whipped Orange, již známe. Druhou verzí je možná ještě více zajímavý jahodový Whipped Strawberry! Co ale obě novinky skrývají? Whipped = šlehaný, možná krémový. Obsahujíc 2% džusu, o samotné příchuti zatím o moc víc nevíme. Tohle se prostě bude muset vyzkoušet.

rockstar-boom-energy-whipped-orange-straberry-flavor-16oz-473ml-new-usa-can-flyers

English: All new Rockstar Boom! in 2 flavors! We already know Whipped Orange from NACS 2014, but the second one is really interesting – Whipped Strawberry :) Can you imagine this „whipped“ flavor? I don't, so please leave comment below if you can describe it.

Komentáře

1 | Hummy | před pěti roky | facebook.com/hummyedc

whipped strawberry

Jake jahodovu slahacku si este nemal? :D
alebo z ineho sudka – http://data.gurlex.com/…hocolate.png odporucam je vyborna :D

reagovat

2 | Jake | před pěti roky

[1] Hummy: Spíš trochu doufám, že to do toho moc nebude, to by byla vůči nádhernýmu plechu škoda :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.