Rockstar Cucumber Lime? Okurkovo-limetkový energiťák realitou!

Tak teď si musíte doslova říkat, že se Rockstar zbláznil. Naprosto to samé jsem si říkal včera já, když jsem na tenhle obrázek narazil na Instagramu. Jen holt nebyl čas a chuť psát hned článek, takže už jste jej mezitím pravděpodobně viděli na Facebooku. Přesto má pořád smysl si k němu říct něco víc, protože na první pohled vypadá okurkovo-limetkový energy drink jako šílený nápad. Vysvětlíme vám, proč to není zas taková šílenost.

rockstar-energy-drink-cucumber-lime-limon-pepito-10-calories-hydratations

Rockstar Cucumber Lime se objevil na klasickém oficiálním letáku, které občas exkluzivně zveřejňujeme. Ověřili jsme jej a je opravdu reálný. Sedí EAN kód nového výrobku i další údaje. Jenže kombinace okurek s limetkou zní na první pohled opravdu šíleně. Pokud neznáte fakt, že je to na americkém kontinentu celkem oblíbená kombinace nejen výživných koktejlů. Holt má každý rád trochu něco jiného a v podání běžných nápojů už se Cucumber Lime aneb Limon Pepino objevil třeba u Gatorade. Mají to rádi, tak díky tomu vznikl i nízkokalorický lehce sycený Rockstar dodávající energii a hydrataci. Pro nás asi nic moc, ale v USA se musí zkusit všechno.

gatorade-limon-pepino-cucumber-limes

Gatorade Cucumber Lime

English: All new Rockstar Cucumber Lime for USA! Yes, cucumber and lime… :D It's favourite combination in USA, so why not, isn't it? Gatorade already offers this combination with big succes. Second name, Limon pepino, is just Latin American name for this combination. It's real? We verified it and… Yes! More info soon.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.