Rockstar Fruit Punch (Tropical) přichází do Evropy.

Pět měsíců, hromady plechovek a litry prolitých ED skrz hrdla od vydání článku Co nás čeká II. – Rockstar uběhlo jako voda a přitom se u Rockstaru v Evropě moc nezměnilo. Vlastně se v „naší“ továrně ani nezačala vyrábět žádná nová verze a tak platilo, že se v ČR a SR může objevit leda Mango, Apple a Cola popřípadě britský Xdurance a Pink. Z této nabídky bych dal přednost právě výbornému Xdurancu, jenže to by se nesměla objevit nová příchuť.

rockstar

Zmiňovanou novinkou je Rockstar Fruit Punch, celým ujetým popisem Rockstar Punched Fruit Punch Flavour, což znamená, že se jedná o klasický Rockstar říznutý příchutí mixu blíže nespecifikovaného ovoce. V USA se prodává pod mírně jiným názvem a to Rockstar Tropical, který lépe označuje obsah s mixem tropického ovoce. Docela zmatek co? Opravdu nevím, proč se zvolilo odlišné označení, když vlastně nedává smysl.

rockstar-energy-drink-tropical-fruit-punchs

Nová plechovka využívá designu evropského originálu se změněnou barvou hvězdy a nápisu. Místo základní žluté se objevuje červená barva přibližující chuť samotného nápoje. Americký Tropical jsme nedávno pili a kupodivu mě i kolegu Thomase jako první napadla višeň, což není zrovna tropické ovoce. Bůhví, třeba to pro amíky tropické je :D Přesto jsme oba označili višňový Tropical (spolu s Xdurancem) za to nejlepší, co jsme od Rockstaru kdy pili. A že jsme z celé produktové řady neochutnali jen nový Coconut Water!

rockstar-energy-drink-tropical-fruit-punchess

Rockstar Fruit Punch se začne prodávat 1.února ve Velké Británii. To je sice důležité především pokud tam máte cestu, ale svůj význam to má i tak. Každý v evropské továrně vyrobený Rockstar má totiž blízko i na další trhy včetně toho našeho. Verzí, které se vyrábějí v USA (473ml), se dočkat nemůžeme, ale když už existují 500ml plechovky, tak je to spíš na zájmu daného distributora. PepsiCo CZ může při případném rozšiřování portfolia značky Rockstar vybírat ze 6 příchutí – Mango, Apple, Cola, Xdurance, Pink a Fruit Punch. Jestli a jak si vybere se dozvíme až časem…

Komentáře

1 | Thomas @ | před dvanácti roky

Myslim že nebudu jedinej kdo by uvítal rozšíření nabídky, u Pepsi by taky mohli začít už něco dělat :-D. Xdurance je asi jen zbožný přání a jen tak na něj nedojde, Tropical na tom bude asi podobně. Tak si říkám, že jestli na nějakou evropskou příchuť u nás jednou dojde, tak hlavně ať to neni Apple, ten se fakt nepoved… :-D

reagovat

2 | Jake | před dvanácti roky

Bohuzel nevim, jestli nemaj na dany verze (Xdurance, Tropical a Pink) britove nejaky „licence“ nebo neco, ale jinak je to opravdu jen na distributorovi v dany zemi, co dalsiho si vybere. V nabidce by melo byt vse, ale jak rikam, ty 3 muzou bejt vazany na UK.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.