Rockstar Lager a Water? Energiťák nestačí, zkusme pivo a vodu

Pridat.eu

Loni německý Rockstar přišel s variantou Energy + Beer v klasické pivní láhvi. Lidé šíleli a přitom šlo jen o hříčku místního týmu celosvětovému dni piva. Jenže už tenkrát někteří správně podotkli, že takové pivo není úplná utopie. Pár energetických piv již na světe existuje, ale to se netýká Rockstaru. Ten již dříve vyzkoušel prodávat pivo jako takové. Světlý ležák se prodával v Kanadě v 355ml plechovce a 5l soudku. Už se zřejmě neprodává.

rockstar-lager-beer-canada-355ml-discontinueds

Rockstar Lager 5.5% alc./vol. byl dosti podobný české dvanáctce, jenže se prodával jen v plechovce a malém soudku a navíc právě jen v Kanadě, tudíž zřejmě neměl dostatek zákazníků, aby se udržel na trhu. To je ale jen má úvaha, jelikož nikde nejsou žádné novější informace, ani nic o zrušení. Kanaďané jsou ale vůbec využívání jako testovací králíci. RR Energy+Vodka u nich kdysi začala a drží se dodnes (V USA zakázáno zákonem).

rockstar-energy-water-canada-pet-bottles-blueberry-pomegranade-citrus-orange-tangerines

A když už se o těch bláznivých Kanaďanech ve spojení s Rockstarem bavíme, tak nemůžeme vynechat zmínku o energetických vodách. Stejně jako do USA, i do největší země severoamerického kontinentu, se nedávno vrátily již jednou ukončené Rockstar Energy Water. Ochucená „energetická voda“ a jen 5 kalorií, příchutě Citrus, Blueberry – Pomegranade a Orange – Tangerine a nic moc chuť. Není divu, že se s nimi v USA již podruhé v historii nepočítá. Kanada je naopak teprve zkouší. Není o co stát a to samé nyní zkouší plechovkové Sparklingy v USA a Německu… Jakoby někdo nevěděl, co ještě zkoušet. Tak co asi bude příště?

Komentáře

1 | matafix | před pěti roky

pěkný, chtěl jsem ti to LAJKNOUT, ale nevidim talčítko od FB ://

reagovat

2 | matafix | před pěti roky

už jo, asi nejakej „BUG“ … sory

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.