Rockstar Punched Blue Raspberry, reakce na malinový Rehab?

Rockstar v tomto roce kromě nového Recovery, SuperSours a redesignu Roastedů nic nového nepředstavil. Kdežto jeho hlavní konkurent Monster představil řadu zajímavých novinek: Javu Kona Cappucinno, 3 příchutě Protein, Ultra Pink, Ultra Blue a malinový Rehab Pink. Právě Rehab Pink by mohl být konkurentem pro Rockstar Blue Raspberry.

rockstar-energy-punched-blue-raspberrys

Rockstar Blue Raspberry, tedy příchuť modré maliny, což zní celkem bláznivě. Big grin Je to vlastně speciální výtažek z ostružin, používaný jako ochucovadlo a barvivo. Design plechovky určitě zaujme každého hned při prvním pohledu, sice není tak pestrobarevný jako dřívější novinky SuperSours, ale má s nimi určitou podobnost ve stylu písma a nápisů v pozadí. Zatím není nic oficiálně potvrzeno, ale byl by to od Rockstaru logický krok, jelikož Monster má v poslední době hromadu novinek a Rockstar nemůže zůstat pozadu. Příchuť Blue Raspberry zní velice zajímavě, tak uvidíme jestli se něčeho takového dočkáme. :)

Komentáře

1 | Monstrák | před desíti roky

Trochu detail ale Monster má mať i nové Monstery Muscle(3 príchute)

reagovat

3 | Tom | před desíti roky

[1] Monstrák: O tom jsme psali už včera. Tenhle článek byl připraven ještě před tím než se o Muscle vědělo, ale je to celkem jedno protože Muscle budou pravděpodobně místo Protein. :)

reagovat

4 | Monstrák | před desíti roky

Aha ok,j a škoda že Monster Protein nebude :/

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.