Rockstar Pure Zero v Evropě, černý Fruit Punch startuje v Anglii!

Netrvalo to vůbec dlouho a už nám nové, úspěšně a celkem dobré Rockstary Pure Zero míří do Evropy! V Americe zrovna k bílé dvojici Punched a Silver Ice přibyla černá dvojka Mango Orange Passion Fruit a Blue Ice, no na našem kontinentu se již brzy dočkáme nádherné černé plechovky Rockstaru Pure Zero. Zajímavostí je, že obsah černého evropského Pure Zera bude Fruit Punch, tedy jinak pojmenovaný bílý Punched z USA

rockstar-pure-zero-fruit-punch-sugar-calories-99p-uk-all-news

Rockstar Pure Zero Fruit Punch bez cukrů a kalorií zažije svou premiéru již brzy na trhu ve Velké Británii, kam dorazí s obvyklým proužkem s doporučenou cenou 99 pencí. Zdejší distributor AG Barr totiž cítí, že je potřeba přivést na trh drink bez cukru, který zároveň neztratí nic ze své výborné chuti. Původní Rockstar Fruit Punch je opravdu povedený a nejen v Anglii hodně oblíbený. Povedený je i Pure Zero Punched / Fruit Punch, takže to dává smysl. Změní se Pure Zera i za mořem, kde vznikly v bílém především na oslavu výročí USA? Uvidíme.


EN: This is all new Rockstar Pure Zero Fruit Punch for UK! It's a classic Fruit Punch in Zero Sugar, Zero Calories version. Can is black, like a new „Back in Black“ Pure Zero's from USA, not a white like an original Pure Zero Punched (US market). Arrives on the UK market soon. (Please share this article, not a picture. Thanks!)

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před desíti roky | https://www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

YES, po vanocich doma :D

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

[1] Primery energy drinks: Yes, spíš prd, na trh to příjde asi až v lednu, ne li pozdějš. Tohle je jen prvotní oficiální informace o připravách distributora na příchod, není to holt jako u nás, že to exkluzivně napíšu a druhej den se to dá sehnat :)

reagovat

Já už se v těch Pure Zero a Pure Zero nigga version vubec nevyznám…
Je jich tolik, v tolika ruznejch variantách a zemích, že už si jen říkám, počkám si na CandyStore, shánět to nebudu …

reagovat

4 | Jake | před desíti roky

[3] matafix: Jsou 4 (2 bily a 2 cerny) v USA a ted prvni v UK. NEprijde mi ze by byly v TOLIKA zemich :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.