Rockstar Reformulated Superior Taste přináší novou chuť a vzhled!

Jako bomba z čistého nebe se objevil zcela nový Rockstar Reformulated Superior Taste. Na Facebook jej přidala oficiální stránka Rockstar Energy Drink (DE). Hádáte správně, tahle novinka se brzy objeví na sousedním německém trhu. A co že vlastně předělaný design podobný americkým Sportům skrývá? Nebudete tomu věřit, ale podle všeho se jedná o upravenou recepturu původní příchutě. Tomu odpovídá černé pozadí se žlutou hvězdou i název Reformulated Superior Taste. Podle všeho tedy i Rockstar chápe, že je původní příchuť za zenitem.

rockstar-energy-drink-original-superior-reformulated-taste-flavor-germany-deutschland-can-2015s

English: All new Rockstar Reformulated Superior Taste for Deutschland! New bombastic design is similar to Rockstar Sport from USA, but it's original flavor with new reformulated formula. Soon in Germany :)

Komentáře

1 | Ang | před osmi roky

Original RR mi kdysi hrozně chutnal, nebylo jiný pití, co bych si kupoval. Možná to bylo tím, že sem tehdy RR teprve objevoval, každopádně dnes mi ta klasika moc nechutná, včera jsem si shodou okolností klasik RR koupil, ale to jen kvůli zlatému vrchu plechovky, jelikož tuto kombinaci sem viděl zatím jen u 250ml. Chutnal, ale tohle je od Rockstaru super nápad a snad bude chutnat líp a dojde i k nám.

reagovat

2 | Alv @ | před sedmi roky

[1] Ang: Kámo, měl jsem ho přímo z Německa. Oproti starému originálu, ten novej chutná luxusně!!! Doporučuju! :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.