Rockstar Relax a IceD - Relaxační drink a energy čaj

Rockstar IceD byl představen před nedávnem, když se „utajeně“ testoval v Kanadě. Hlavním cílem je ale USA, kde se začal prodávat 1. března 2012. Při vypuštění do prodeje byl sledován svým bratříčkem, zcela novým Rockstarem Relax. Obě novinky mají zajímavý design. IceD jede klasické vlně, přesto z něj zlatá barva s odlišným podnadpisem dělají luxusní plech. Relax naopak zcela vybočuje z čehokoli, co jsme kdy od Rockstaru viděli. Možná je to tím, že je zcela jiný také jeho obsah.

rockstar-iced-energy-tea-peachs

IceD jede tak trochu na vlně Rehabů. Kombinace Energy + Tea s pro ledové čaje celkem obvyklou broskvovou příchutí vypadá zajímavě. Co od něj očekávat? Já bych tipoval broskvové nesteačko s trochou té přidané energie. Více o IceD v tomto článku.

rockstar-relax-unwind-ultimate-guavas

Relax vypadá mnohem zajímavěji, nakonec to vlastně ani není energy drink, jakožto relaxation drink a dokonce neobsahuje žádný kofein a cukr. Relaxační nápoj obsahuje uklidňující směs bylin (heřmánek, mučenka, čaj…). Nebojte se žádné ujeté příchuti, ta totiž slibuje tropickou guavu podobnou té, kterou známe z Rockstaru Guava. Cílem tohoto nápoje je nabídnout stylové uklidnění po nějaké náročné aktivitě. Chill Out with RR Relax!

Komentáře

1 | Tweek | před dvanácti roky

Ten relax chci, to je fakt nice plech :-)

reagovat

2 | Pučík | před dvanácti roky

No nevim, článek docela opožděný, když jsou už tyto plechy asi tejden na ofic. stránkách rockstaru :)

reagovat

3 | Kulihrášek @ | před dvanácti roky

[2] Pučík: a to něčemu vadí??

reagovat

4 | Jake | před dvanácti roky

[2] Pučík: O IceD jsme už psali, Relax neni primo energy drink. Proto z hromady podnetu a moznosti dostaly prednost jine clanky a na toto se upozornilo az v den zapoceti prodeje. Stejne je jeste mesic cas, nez se to rozsiri po USA, aby na to cestujici cechacek ci zbohatly milovnik objednavet pres internet, narazil :)

Mame naslibovane terminy, ktere se musi dodrzet, navic chceme informovat exkluzivne predem o ČR, USA je jen informacni vypln, ktera lidi zajima, ale nenastve je, kdyz to neni hned.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.