Rockstar Roasted Caramel - Výborná karamelová slast :)

Recenzi Rockstaru Roasted Caramel sponzoruje e-shop Tuzexovky.cz, na kterém můžete zakoupit skvělé Monstery, Rockstary a další energiťáky! Roasted, to je série kávových energetických nápojů od jednoho z největších světových výrobců. Podařilo se jí dokonce dostat do Evropy, přesněji do Německa, a předstihnout tak konkurenční Monster. Ten má Javy stále jen za oceánem. Nový Caramel před nedávnem nahradil verzi Latté.

rockstar-roasted-caramel-mocha-vanilla-us-2013s

Roasted Caramel – Roastedy jsou více kávové než Javy, což ale rozhodně nesnižuje jejich kvalitu. V tomto trendu pokračuje i tato novinka. Podobných káviček nechtějí mít u RR haldu jako Monster a tak karamelová verze okamžitě nahradila … U Java Toffee je karamel jen lehkým nádechem, u Roasted Caramel se jedná o výrazně silnější příchuť doplňující klasickou chuť jinak výborných kávových Rockstaru. Sladký je akorát, žádná pachuť, prostě skvělá karamelová kávička. Já bych dal přednost Javě Toffee, ale kdo má rád více kávové věci, toho Roasted Caramel rozhodně potěší. Kéž by se aspoň jedna Java nebo Roasted prodával v ČR :( Známka: 2

rockstar-roasted-mocha-vanilla-355ml-des

Německé Roastedy

Rockstar se snaží, narozdíl od Monsteru uznává, že nemá smysl mít několik podobných kávových variant a tak se místo přidání čtvrté verze rozhodl jednu nahradit. Latté a Mocha si byly opravdu blízko, teď má naopak 3 dost odlišné varianty Caramel, Light Vanilla a Mocha. Nový Caramel sice vznikl jen přepracováním Latté přidáním karamelového nádechu, získal tím však něco neobvyklého. Rockstar jde rozhodně tím správným směrem.
 

Komentáře

1 | krk15 | před desíti roky

a zase.....v německu je maj a tady ne...........­..safra už

reagovat

2 | Marek @ | před desíti roky

:C asi se přestěhuji do německa :**(

reagovat

3 | Jake | před desíti roky

Děláte jak kdyby to s tím německem byla nějaká novinka. Popravdě, německé verze nejsou žádný zázrak. Jestli je pravidlem že se drinky cestou přes oceán zkazí a chutnají jinak, u Roastedů to platí dvounásob.

reagovat

4 | Haggouš | před desíti roky

Nebdu zkrývat svoje nadšení … Sere mě to a ne málo … Proč sakra všechno serou jenom do Německa -__- ale to je pořád prostě … tady snad nikdy nic dobrého nepošlou … Rockstar je Holandský a to je taky v Evropě, proč nejsou tak chytří a nepšlou to do všech zemí evropy ??? oplatilo by se jim to mnohem víc než jen do USA , Německa nebo Španělska … Prostě mají en systém postavený na hlavu -__-

reagovat

5 | Jake | před desíti roky

[4] Haggouš: Rockstar je Americký, v Holandsku se jen vyrábí pro většinu evropskejch zemí. A je vidět, že do toho vůbec nevidíš ;) Není to o tom, co si americkej majitel řekne, že udělá nebo neudělá na nějakym malym trhu v ČR. Je to o lokálním distributorovi a zastupitelství, a možná tomu neuvěříš, ale ČR/SR je právě díky Pepsi v posledních 2 letech pro RR nejrychleji rostoucí trh, takže opravdu není na co nadávat. Spíš se hodí děkovat a přát jim, aby se jim takhle dařilo i nadále, což povede jen k tomu, že přivedou další verze.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.