Rockstar soutěz SummerRide: Každý jsme tak trochu "rider"!

Pridat.eu

Celý set 7 soutěžních plechovek Rockstar a klíčenka zdarma na e-shopu EnergyDrinky.cz !!!


O Rockstar soutěži SummerRide už zřejmě dobře ví každý náš pravidelný čtenář. Soutěž totiž doprovází také nádherné soutěžní plechovky, což je skutečnost, která nemohla uniknout oku žádného pečlivého sběratele. A samotná soutěž SummerRide? Co můžete vyhrát a jak se do soutěže zapojit? To prozrazuje tisková zpráva:

rockstar-energy-drink-summerride-2014-go-pro-lago-di-garda-7-flavourss

Praha, 23. dubna 2014: Rockstar Energy Drink na letošní květen a červen připravil soutěž, která potěší všechny fandy adrenalinových sportů. Ve hře jsou totiž nejen zajímavé hmotné ceny, ale především zážitky, které zůstanou na celý život: pětidenní adrenalinový kemp na nádherném Lago di Garda v Itálii pro hlavního výherce a jeho tři kamarády!

rockstar-summer-ride-02s

Soutěžit s Rockstar o výjimečné ceny a zážitky je snadné. Stačí sbírat kódy, které jsou umístěné pod otvíracím kroužkem plechovek Rockstar, a ty potom odeslat pomocí SMS na číslo 9001103 ve tvaru ROCKSTARmezeraKÓDmezeraJMÉNOmezeraPŘÍJMENÍmezeraMĚSTO, nebo je registrovat na stránce www.rockstar-soutez.cz, anebo na FB profilu www.facebook.com/rockstarczsk v sekci „Soutěž“. Soutěžní plechovky s nápojem jsou k dostání v sedmi příchutích (0,5l), takže kdo chce, může si vytvořit vlastní malou sběratelskou kolekci. Unikátní vzhled plechovek Rockstar dělá totiž každou z nich atraktivním designovým kouskem: Limitovaná soutěžní série se může pochlubit fotkou Rockstar atleta Rustyho Malinoskyho, současného mistra světa ve wakeboardingu, pod jehož záštitou se akce koná.  

rockstar-summer-ride-07s

Soutěžit se bude od 1. května do 30. června 2014 současně v České i Slovenské republice. Celou akci doprovází speciální video, ve kterém účinkují obě současné „Rockstar Energy Girlz“: česká bikerka Tereza Votavová a slovenská snowboardistka Baša Števulová. Video je ke shlédnutí na YouTube. „Jsou akční, milují adrenalin, outdoorové aktivity a zábavu a nebojí se jít ‚na hranu‘. Sdílejí tak samotné DNA Rockstaru a navíc obě už leccos dokázaly,“ nastiňuje důvody spolupráce s oběma sportovkyněmi Brand Manager Rockstar Energy pro Českou a Slovenskou republiku Zuzana Spurná.

Na Lago di Garda na hlavního výherce čeká perfektně připravený pobyt plný nejen pořádného adrenalinu, ale zároveň skvělé zábavy: kiting, canyoning, tandemové létání, vodní skútry a spousta dalšího! I další výherci se ale mají na co těšit. Každý týden budou rozdávány hodnotné ceny, které jsou připraveny v setech zvlášť pro Českou a Slovenskou republiku. Soutěžící můžou vyhrát sportovní GoPro kameru, Rockstar přenosnou ledničku se síťovým napájením, anebo některý z balíčků s žabkami a tričkem Rockstar. To všechno každý „outdoorový“ typ v létě určitě užije! 

Komentáře

1 | Soul | před šesti roky

„Soutěžní plechovky s nápojem jsou k dostání v sedmi příchutích.“ Takže nová příchuť k limitkám nebude. :/

reagovat

2 | matěj @ | před pěti roky | goglr

shock

ja bych si za soutěžil

reagovat

3 | Libor Dvoracek @ | před čtyřmi roky

ROCKSTAR

kez bych uz vihral

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.