Rockstar Sparkling Energy Cherry Citrus - Osvěžující minerálka!

Pridat.eu

Nová série Rockstar Energy Drinku s názvem Sparkling Energy a zcela neobvyklým designem plechovek přináší rovnou dvě varianty – Cherry-Citrus a Peach. Zatím jsme věděli jen to, že se má jednat o energetické sycené vody s příchutí. Jaká je pravda? To se dozvíme v recenzi. Poodhalíme skutečný směr novinky a variantu Cherry-Citrus. Plechovky mají zcela odlišný design a slibují i úplně odlišný obsah se zero cukry a zero kaloriemi.

rockstar-sparkling-energy-water-peach-cherry-citrus-cans

Rockstar Sparkling Energy jsou hodně podobné klasickým ochuceným minerálkám, chuť je výrazně „lehčí / měkčí“, než u všech ostatních Rockstar energy drinků. Bez cukrů a kalorií jsou díky použití umělých sladidel – sukralózy a Ace-K, Vedle chuti se od všech RR liší i odlišným brandingem. Plechovky nemají tak agresivní design a vypadají, jako když vznikly v době dávno přes vznikem Red Bullu. Jestli chutnají novinky také tak odlišně prozradí následující řádky a další chystaná recenze na druhou variantu Peach. O tom ale až příště.

rockstar-sparkling-energy-cherry-citrus-peach-loads

RR Sparkling Cherry Citrus není poznamenám umělými sladidly, stejně jako Pure Zera. Celkově připomíná osvěžující dietní sodu s příchutí višní a citrusů, tedy až na barvu, která není jen čistě průzračná. Osvěžující chuť je sice cílem této odbočující série, přesto je to stále energy drink. Obsahuje trošku ovocného džusu, 160mg přírodního kofeinu, vitamíny B a taurin, jenž ve výsledku vytvářejí základ chuti alá klasický energy drink. Příjemný produkt je tu hlavně pro lidi, kterým nevyhovuje sladká lepivá klasika. Teď si dají dobrou energetickou sodu.

Komentáře

Tak to je produkt primo pro me :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.