Rockstar Super Sour Sour Apple - Jablečná dobrůtka

Jednou ze tří novinek od Rockstaru představených na americkém veletrhu je Sour Apple ze zcela nové série Super Sour, tedy v podstatě superkyselých energiťáků. Náš zahraniční zpravodaj jej již ochutnal a tak o něm prozradil pár zajímavostí. První ochutnání potvrdilo očekávání, Sour Apple dostál svému názvu a opravdu chutná jako kyselý jablečný bonbónek (Bon Pari), k onomu „superkyselý“ má ale dost daleko, což vůbec není na škodu.

rockstar-super-sours-sour-apple-bubbleberry-recovery-teas

Letošní USA novinky

Zajímavá jablečná chuť nepřipomíná žádný známější energy drink, chutná opravdu jako dost povedený bonbónek a hlavní výhodou je fakt, že právě ona povedená příchuť přebíjí (maskuje) všechny ostatní složky, takže vlastně ani moc nepřipomíná chuť energetického nápoje. To by mohlo zaujmout především lidi, kterým nechutná dnešní typická pachuť, jenž naleznete ve velké části energiťáků. Může to být nová cesta pro mladé, ale i starší pijany.

rockstar-super-sours-sour-apple-energy-drink-naturals

Nádherný Sour Apple

Sour Apple obsahuje všechny klasické složky jako B vitamíny, ženšen, guaranu, taurin a 120mg kofeinu v jedné 473ml plechovce. Vzhled této novinky je plný, barevný a především zábavný. Těžko říct, jestli je to něco, co opravdu oživí a potáhne značku Rockstar nahoru, rozhodně však patří mezi zajímavé a vzrušující novinky. Nebál bych se toho, vždyt v Evropě jsou jablečné příchutě na vzestupu! S tímhle Rockstar může jedině zabodovat!

Komentáře

1 | MEno | před desíti roky

budu v EU?
zatial su len v USA

reagovat

2 | Luke | před desíti roky

Jaku nevíš zda bude v EU a nebo aspoň v Candy store!!! =) dyštak dej vědět sem ;)) jsou to unikátní kousky

reagovat

3 | kKk | před desíti roky

Zahraniční zpravodaj ?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.