Rockstar u série Freeze zkoušel i melounovou příchuť Watermelon

Vždy, když se objevují spekulace o nové příchuti Big Shocku, se velká část lidí vyjádří v překvapivém směru – žádají totiž příchuť vodního melounu. Osobně to moc nechápu, ale kdo ví, třeba to může chutnat dobře. Big Shock! na to zatím neslyší, ale polský V-Max Watermelon už se prodává. Teď se ovšem ukázalo, že přesně nad touhle příchutí přemýšlela světová top značka. Rockstar ji před nedávnem testoval pro novou sérii Freeze!

rockstar-freeze-energy-drink-frozen-lime-watermelon-testing-version

Old testing cans: Frozen Lime nad Watermelon!

Na přiložených obrázcích (bohužel jsme sehnali jen malé náhledy) můžete vidět plechovky dvou plánovaných příchutí z nové série Freeze a to Frozen Lime a Watermelon. Během testování se ovšem změnil nejen design plechovek, ale také samotná příchuť. Růžový Rockstar Freeze Watermelon bohužel podle všeho nebyl tak úspěšný jak se čekalo. Jenže Rockstar většinou představuje více verzí najednou a tak došlo na zálohu.

rockstar-energy-drink-news-freeze-pina-colada-lime-can-nacs-2014-roasted-milk-almond-organics

News from NACS 2014

Rockstar tak vytáhl modrou variantu Piña Colada (plechovkou dost připomínající Coconut Water) a spolu s příchutí Frozen Lime představil finální design na veletrhu NACS 2014. Právě tyto dvě příchutě brzy doplní americkou nabídku Rockstaru. A my věříme, že Watermelon jen doladí a nakonec taky bude.

English: Old testing versions of new Freeze Rockstar's. Pink can = Rockstar Freeze Watermelon! Rockstar tested it, but unsuccessfully, so they make Pina Colada version. But who knows, maybe in future… :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.