Rockstar v USA s limitovanou edicí Mad Max The Game Edition

Včera se na světlo světa podívala nová limitovaná edice plechovek od Rockstaru. Pokud čekáte, že to bylo opět v ČR nebo někde po Evropě, kde je to celkem častým zvykem, pak jste v naprostém omylu! Nepočítaje 710ml termosky se soutěží o 100 000 dolarů (nebo o co to tenkrát vlastně šlo) si v Americe Rockstar na vzhledových limitkách zrovna moc nelibuje. Ale všechno je jednou poprvé, Rockstar v USA má nádherné limitky!

rockstar-original-flavour-energy-drink-mad-max-the-game-edition-limited-usa-2015s

Rockstar Mad Max The Game Edition není takovou splácaninou jako v některých zemích. Tohle je naopak naprosto povedená limitovaná edice promyšlená do posledního puntíku. Nahoře skvěle zakomponované logo hry a na pozadí taktéž perfektně využité obrázky, jenž jsou na každé příchuti jiné. Zajímavostí je i změna popisku příchutí do „Mad“ fontu použitého i v logu hry a ve spodní části plechovky, což není u RR zrovna obvyklé.

rockstar-punched-fruit-punch-energy-drink-mad-max-the-game-edition-limited-usa-2015s

Na sociálních sítích se zatím objevily neoficiální fanouškovské fotografie limitovaného vydání příchutí Fruit Punch a Original (v pozměněném fontu pod logem Energy + Punch a nezvykle také Original Flavor). Jelikož se nikde na internetu nedaří najít žádné oficiální informace ani články, tak můžeme jen spekulovat, kolik dalších variant se této nádherné limitované edice dočká. Tipujeme, že jich bude alespoň 5 = Budeme informovat v aktualizacích.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.