Rockstar XDurance Electric Fruit Mix skrývá příchuť Watermelon!

Pridat.eu

Včera se mi do ruky konečně dostal Rockstar XDurance Electric Fruit Mix. Ano, ten v Evropě asi nejméně známý Rockstar, který před nedávnem přicestoval z Norska do Španělska (v rámci COD: Advanced Warfare proma) a také do Anglie, odkud se podíval do Candy Storu. Tam už je sice vyprodaný, ale v lednu se vrátí, tak si jej budete moci pořídit také. Popisek říká „elektrizující ovocný mix“, ale vzadu je trochu jiná „šokující“ informace.

rockstar-xdurance-electric-fruit-mix-lightly-carbonated-new-in-uk-500mls

Proč šokující? No otočíte plechovku a svítí na vás jasnější popis chuti a to… Watermelon! Co to dopr…? Tak zněla moje reakce, jelikož jsem to opravdu netušil a ani pár lidí, kterých jsem se na opravdovou příchuť ptal, mi o melounu nic neřeklo. O to víc jsem zpozorněl a rozhodl se, že kromě vypití bude také článek. Příchuť watermelon totiž testoval Rockstar pro USA v rámci nově vznikající série Freeze. A zatím neúspěšně.

rockstar-xdurance-energy-drink-electric-fruit-mix-watermelon-flavour-can-backs

Pil jsem V-Max Watermelon a ač nebyl nijak extra povedený, rozhodně je výsledek zajímavější, než tento Rockstar. O výrazně lepší Arizoně (ač to není energy drink) ani nemluvě. Rockstar XDurance Electric Fruit Mix navíc opravdu schovává nějaký mix, ač je rádoby melounová příchuť nejvýraznější. Vůně připomíná zelené melounové žvýkačky a chuť vodu (šťávu) z melounu smíchanou s trochou různých šťáv z různých dalších ovocí. Jestli jste někdy pili „lák“ z nakládaného ovocného mixu (meloun, jablko, hroznové víno.....), tak přesně takhle chutná i tenhle energy drink. Jen přidali hromadu bublinek a trochu zbytečné kyselosti alá SuperSoursy…

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.