Rozhovor s Micinou a Jirkou, novými adminy Energetických nápojů

Určitě jste si všimli, že na naší facebookovou stránku – Energetické Nápoje (dále jen EN) přibyly po srazu dvě nové tváře, které vás nyní zásobují novinkami ze světa energy drinků – Micinaa a Jirka. V dnešním článku si tuto dvojici přiblížíme krátkými rozhovory. 

rozhovor-micina-jira-1s Jak se sluší, začneme první ženskou posilou našeho admin teamu – Micinou.
Micinaa, křestním jménem Adriana se sbírání plechovek věnuje něco málo přes dva roky. Ve sbírání se věnuje pouze No Fearu (24 kousků) a Rockstarům, kterých má 183 odlišných. Mezi její ostatní zájmy patří hudba, konkrétněji hip hop a psaní textů. Hlavním koníčkem jsou však plechy.

Jak si vzpomínáš na začátky svého sbírání?
K energy drinkům jsem se dostala klasicky, často jsem vídala lidi kolem s nějakým plechem, nejčastěji to by ME Original, a tak jsem si ho jednou koupila. Od té doby, když se u nás začal prodávat Khaos a později i Rehab, tak jsem byla nadšená, že jsem našla nějakou novinku. Dřív jsem si z plechů dělala stojany na tužky a tím, že jsem na poličce měla různé druhy, napadlo mě, že bych je mohla sbírat. Ani bych v té době neřekla, že existuje maniak, který by sbíral prázdné plechovky… Na internetu jsem pak našla web a Jakovu stránku a tím se to kompletně rozjelo. Začala jsem chodit denně po městě a kupovat veškeré plechy, které jsem viděla a doma ještě neměla. Tak jsem se od sbírání všech různých plechů dostala až k RR a NF.

rozhovor-micina-jira-2s

Ukázka sbírky RR

A kdy ses dostala k prezentování energy drinků – videorecenzím, recenzím a nakonec EN?
Dost často jsem si prohlížela web a objevovala další stránky ostatních sběratelů, kde jsem ráda četla recenze nebo si i jen prohlédla fotky novinek či sbírek. Když už jsem začala mít cca 400 plechů, rozhodla jsem se udělat si i svou stránku na facebooku a tím se seznamit s ostatními. Lidem se stránka líbila, tak jsem začala psát recenze a občas natočím i nějaké to video. K Energetickým nápojům jsem se dostala náhodou, kdy se na stránce objevil příspěvek o adminech, tak jsem se ozvala, protože mě psaní o ED baví a ráda někomu pomůžu.

Budeš se na EN zaměřovat na něco konkrétního, nebo budeš informovat všeobecně o různých věcech?
Těžko říct, jestli se zaměřím na něco konkrétního, ale určitě sem tam hodím nějakou recenzi, info na akci v obchodech nebo něco takového. Je těžké se na něco zaměřit, proto tak obecně

Jakou příchuť či značku energy drinku by jsi nejraději uvítala na našem trhu?
Jednoznačně Rockstar Fruit Punch, nejlépe podobný americké verzi. Ráda bych i uvítala například Relentless, Apple a Kiwi, či třeba Monster Dub Edition, ať už ten nebo ten.


Druhým z vyzpovídaných „nových“ tváří je Jirka.  Ten se sbírání věnuje asi tři roky a jeho sbírka čítá něco kolem 700 odlišných plechovek. Mimo energy drinky se zajímá také o PC, přátele a o práci.

rozhovor-micina-jira-3s

Jirka na srazu

Jak si vzpomínáš na začátky svého sbírání?
Víceméně klasicky – první plechovka, tedy Monster Original v 9 třídě.. Od té doby jsem energy drinky začal pít a později vystavovat.

A kdy ses dostal k prezentování energy drinků – videorecenzím, recenzím a nakonec EN?
Jak sem se pak pozdějc do toho dostal, začal jsem sbírat různé druhy ED a zjistil že na FB jsou i ostatní co sbírají. Napadlo mě vytvorit stránku „Máme rádi Energy Drinky“ a pozdějc mě pozval Jake na Energetické nápoje :-)

rozhovor-micina-jira-4s

Část sbírky

Budeš se na EN zaměřovat na něco konkrétního, nebo budeš informovat všeobecně o různých věcech?
Všeobecně

Jakou značku / příchuť energy drinku by jsi nejraději uvítal na CZ / SK trhu?
Větší sortiment od RR – třeba termosky s jakoukoliv příchuti :) .

Oba také na konec přejí všem sběratelům mnoho štěstí ve sbírání, plno zajímavých novinek a hlavně, aby se jim líbila jejich nová „práce“ na facebook stránce Energetické nápoje.

Komentáře

1 | pepa | před desíti roky

ahoj chtěl by sem se zeptat jak jsou ty Monstry nad monitorem a hned vedle těch tří the doctor to jsou kelímky nebo něco jiného díky za odpověd

reagovat

2 | Jirka | před desíti roky

[1] pepa: ano jsou :)

reagovat

3 | Hanis | před desíti roky | www.energy-drinks.cz

[1] pepa: čus, jedná se o kelímky z letošní Moto GP v Brně :-)

reagovat

4 | pepa | před desíti roky

díky za odpovědi :-)

reagovat

5 | Hafan | před desíti roky

Super ! :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.