Rozhovor s rapperem a sběratelem Strapem

Dnes, v tak trochu speciálním článku, si Hanis, admin naší facebookové stránky Energetické Nápoje, připravil rozhovor se sběratelem, ale především rapperem, kterého mnozí označují za budoucnost slovenské rapové scény – Strapem.

strapo-rapper-sberatel-2s

První větší zmínky o tomto rapperovi jsou z roku 2006, kdy vyhrál Artattack Freestyle Battle. O tom že Strapo sbírá plechovky nás nedávno informoval sběratel Kudly, jemuž dodatečně děkujeme. Teď už ale k rozhovoru:

Jak dlouho sbíráš?

Mám taký pocit , že sú to približne dva roky ale neberem to až tak vážne.

Co tě dovedlo ke sbírání plechů?

Moja teta ich zbierala keď som bol malý a mne sa to vtedy strašne páčilo…No a asi dva roky dozadu sa moja priateľka chcela zapojiť do jedného projektu kde sa dajú z plechoviek vyrábať rôzne umelecké veci (pozn. red. RedBull Art Of Can)… Tak som pre svoju frajerku začal hromadiť „materiál“ a teraz  toho mám doma plnú poličku … Postupne pribúdali plechovky z USA a začínalo to vyzerať pekne…takže to ostalo na poličke a vždy keď sa dá tak tam niečo pribudne…

Kolik máš ve sbírce plechů?

Málo… Možno okolo 25? Respektíve dokopy ich mám viac ale väčšinu z nich mám aj dvakrát.

strapo-rapper-sberatel-1s

Jsi rád za nějaký daný plech?

Väčšina tých plechoviek je z USA a tie sa mi páčia všetky…Preto som si ich aj začal odkladať :-)

Jaká je tvá nejoblíbenější značka?

Mountain Dew

Jaký je tvůj názor na projekty www.energy-drinks.cz a facebookovou stránku Energetické Nápoje? Zlepšil by jsi na nich něco?

Myslím si , že ste spravili dobrú robotu ale vždy sa dá ešte niečo vylepšiť takže Vám držím palce a dúfam, že to bude stále lepšie a lepšie…

 

Na fotografii s plechovkami jste si mohli všimnout plechovek od amerického MTN Dewu, RedBullu Cola či klasického RB 250ml. Kromě toho tam jde vidět dost zajímavých plechů,které jsou pěkné a hlavně těžké na poznání. Bohužel kvůli malování bytu nám Strapo nemohl poslat fotku své sbírky, protože jsou plechy uloženy ve sklepě,aby se jim něco nestalo.

Strapovi děkujeme moc za rozhovor a přejeme mu plno nových plechů a  další úspěchy  v tom co dělá. Díky za přečtení,budu rád za všechny komentáře (klidně i zprávy na FB), Hanis.

Komentáře

1 | Hanis | před jedenácti roky

O článku

veškeré dodatky k článku co máte,nebo co by jste doporučili upravit,jak by jste zhodnotili mou „práci na webu“ pište sem pod článek nebo klidně na můj osobní FB profil – https://www.facebook.com/Jsem.Hanis :-)
Díky,H

reagovat

2 | baCZa6 | před jedenácti roky

je to překlep, nebo má fakt jenom 25 plechů? :D

reagovat

3 | Hanis | před jedenácti roky

Není to překlep,teda aspoň on nám to tak řekl :-) Ale podle toho,co tam vidíš tam má buď docela raritky z USA,nebo třeba 5× MTN Dew Code red… :-) Takže jak se tak dívám,dohromady by to mohla být ta sedmdesátka :-D

reagovat

4 | baCZa6 | před jedenácti roky

Aha :D fajn :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.