S-Budget Pfirsich - Nová broskvová edice, které se už nedočkáme

Už při představení „nového“ energetického nápoje S-Budget Zero bylo víceméně jasné, že se do našich končin vůbec nestihne podívat, což se později potvrdilo. Proč? Interspar se v tu dobu blížil svému konci, když jej na našem trhu převzal Ahold a prodejny předělal na Alberty. Nedá se svítit, řeknete si. Jenže jen pár týdnů poté je tu plech, který se kvůli tomu bude shánět výrazně hůř. Stejně jako dřív se pro S-Budgety musí do Rakouska.

s-budget-interspar-energy-drink-special-edition-pfirsich-broskev-peach-cans

Interspar na svém domácím rakouském trhu právě odhalil první opravdu novou příchuť svého levného energy drinku S-Budget od dob barevných edic. Oranžová barva plechovky nic moc, o přidané hvězdě s nápisem Special edition už ani nemluvě, ale… S-Budget Pfirsich ukrývá broskvový energiťák a takových není moc. Takže díky bohu, že za pár dní budu opět u Rakouska, na ochutnáni téhle speciální edice se doslova těším :)

Komentáře

1 | Ang | před devíti roky

Myslíš, že designy ED v těchto řetězcích dělá prostě nějakej jouda bez představivosti, nebo je to obchodní záměr? :D Zrovna S Budget mě vždy odrazoval tím neskutečně nudným designem.

reagovat

2 | HM energy drinks | před devíti roky | facebook.com/hmenergyd

Já naštěstí začátkem měsíce také razim do Rakouska tak snad už tam bude :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.