Samurai Strawberry: Vietnamský Burn od Coca Coly

Co kontinent, nebo alespoň jeho část, to jiné zvyky, chutě, požadavky… Tak třeba v Asii mají mnohem raději nízké a široké 250ml nebo častěji 330ml plechovky. Ty známe třeba od dováženého originálního thajského Red Bullu – Krating Daeng nebo od Lione, Number 1, Carabao, Wild Buffalo, Wild Cow a dalších bláznovin, jenž se občas objevují i v našich večerkách. Co je ale zač takový Samurai s designem podobným známému Burnu?

samurai-energy-drink-vietnam-coca-cola-can-bottles

Samurai Energy Drink kupodivu vyrábí také Coca Cola, což podobnost s Burnem vysvětluje. Cílový trh? Vietnam a Kambodža, tedy dva sousedící státy. Ve Vietnamu spíše 250ml, v Kambodže 330ml, design se samurajem a chuť podobná asijskému Red Bullu. Když v tom najednou na vietnamský trh vstupuje nová jablečná příchuť a odlišný design – Samurai Strawberry má plamínek od Burnu, ale nápis Samurai (Burnovským písmem).

samurai-strawberry-burn-energy-drink-vietnam-coca-cola-250mls

Z pro nás celkem nezajímavé vietnamské plechovky je najednou něco mnohem zajímavějšího. V našich končinách málokdy využívaná jahodová příchuť a plech, který lze s přimhouřením oka zařadit mezi ostatní Burny. Zrovna ve Vietnamu moc zajímavých plechovek nemají, takže jestli tam někdo máte zdroje nebo cestu, tohle je asi jejich nejzajímavější plechovka. A kdo ví, třeba nás časem překvapí v oblíbené večerce či minimarketu.

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před desíti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

chci, kde :D ?

reagovat

2 | Kaniec | před desíti roky

JJ ten mám ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.