Semtex Granát - Výbušná novinka s chutí granátového jablka

Novinka od Semtexu přišla jako na zavolanou. V anketě jste dávali dost jasně najevo, že by Semtex měl připravit něco nového. Trochu jsme se tomu v redakci nasmáli, jelikož jsme zrovna připravovali exkluzivní odhalení nové příchutě, tudíž se přání čtenářů splnilo celkem rychle. Nový Semtex Granát startuje v Makru, kde ale musíte nakupovat ve větším. Běžný prodej začne až v březnu. Jak nová výbušná směs s granátovým jablkem chutná?

semtex-granat-granatove-jablko-explosive-energy-8bit-can-drink-game-granate-pomegranate-500ml-cz-new-flavour-2016s

Semtex Granát(ové jablko) - Předně si musíme vyjasnit pojmy a dojmy, jelikož jsme podle komentářů zjistili, že leckdo neví, co je granátové jablko. Ne, opravdu to není druh klasického jablka. Anglicky je to pomegranate, takže český překlad je spíš matoucí. Zkuste tedy google a ověřte si, o jakém ovoci je tu řeč :) Čistě btw je tedy SX Granát spíše podobný konkurenčnímu Fruity (granát s brusinkami), než Applu. Zapomněl jsem recenzovat…

semtex-granat-granatove-jablko-pomegranate-can-design-8-bit-explosive-energys

Nový Granát je dosti podobný Cactusu. Ne tak samotnou chutí, jako tím, že je obdobně kyselý (nic, co by tahalo za koutky) a zároveň sladký, stejně jako pravé granátové jablko. Ve vůni je cítit něco, co mi připomíná Lipo. V ústech nic takového nezaznamenáte, ale po polknutí v krku zůstane chuť lipu dosti podobná. Ne že by to vadilo, jen mě to zaujalo. Ve vývojové verzi jsme ochutnali produkt připomínající spíše lehce ochucený Semtex Forte. Výsledek v podobě absolutně jiného drinku podobného spíše oblíbenému Cactusu nás tedy mile překvapil. „Granátových“ příchutí energiťáků existuje několik a je fajn, že SX vyrazil směrem, jenž je podobný svým vlastním produktům a nesnažil se poohlížet jinde. Semtex je výbušný a jiný, což s Granátem skvěle funguje.

P.S.: Pár kusů Granátu můžete sehnat na našem e-shopu Shop.Energy-Drinks.cz ;)

Komentáře

1 | Ang | před osmi roky

Tak to jsem neznalej ovoce, už chápu na co si narážel(až teď:D) myslel jsem že jde o odrudu jablka ><

Každopádně mě chuť lipa zaujala, zní to docela dobře, Cactus sem pil ze začátku jak na běžícím páse

Do makra se asi nedá jako nepodnikatel zaběhnout pro jedno plato Semtexu, že? :D Mám jedno docela blízko

reagovat

2 | Jake | před osmi roky

[1] Ang: Bez karty se tam nedostaneš, ale pokud kdokoli má kartu, může ti jí půjčit, už nekontrolujou občanku jako dřív, ale jen pípneš o čtečku. No a nebo máme pár kusů na www.shop.energy-drinks.cz ;)

reagovat

3 | Ang | před osmi roky

[2] Jake: Asi by nebylo problém sehnat kartu, ale dnes při každodenní návštěvě lokálního Enapa jsem narazil na prodavačku, jak hrdě štítkuje nový Semtexy Granát, za 29kč taky fajn a musím říct… že je to docela bomba, vzdáleně si to pojím s Exoticem od BS! ale to je jen taková příchuť v pozadí.

Jinak to lipo tam je fakt cítit :D jenže mě to chutná a vidím to ještě na spousty plechovek :o) Trošku hořké, trošku kyselé.

Nejsem úplný odpůrce Chilli, plech klidně vypiju, ale tohle bude trhák, za mě velice povedený.

Semtex za 1!

reagovat

4 | Jake | před osmi roky

[3] Ang: Tak to je slušný, Enapo máme na náměstí, ale nelezu tam. Každopádně info o tom, že teď jen v Makru a jinde až od února resp. podle pozdějších informací března, mám oficiálně od Semtexu, tak je to divný… Je ovšem otázka, jestli si to Enapo klidně v tom Makru nekoupí, kdo ví :D Přecejen se tam dá koupit za 17, takže je 12 kaček přirážka „akorát“. A navíc mají centrální sklad kousek od našeho Makra :D A jsem rád, že chutná. Je rozhodně povedený. Já mam trochu averzi na ty kyselejší drinky, přesto mi mezi kyselejma chutnal, takže proč ne ;)

reagovat

5 | COOL@ @ | před osmi roky | themrcoola.blogspot.cz

Tak dneska jsem byl u větnamců a už tam byl, takže stačí projít večerky a určitě někde na něj narazíte :)

reagovat

6 | Jake | před osmi roky

[5] COOL@: Však jsme to taky psali, že bůhví, kdo to v makru nakoupí :) Teď tam měli i akci, tak se to dalo od šikmookejch čekat :)

reagovat

7 | Ang | před osmi roky

[4] Jake: No Enapo si jede asi taky jako Vietnamčíci a co vidí v Makru, tak koupí. Navíc druhý mám na dědině a tam jsem nic nenašel, přesto na náměstí kde jezdím je hned SŠ a tam se to asi prodává líp, tak berou novinky jak můžou, maj tam rozhodně širší výběr a to je to srovnatelně velkej obchod.

Kyselí můžu, papám citróny k svačině, každopádně Cactus už je moc na mě, RR Apple je taky docela hodně, ale tohle je vyváženější. Navíc už jedu čtvrtou plechovku, jen tak dál Semtex :D Hned si moje podvědomí udělalo jinej názor o značce :D

reagovat

8 | Jake | před osmi roky

[7] Ang: Jj, tohle je každopádně jinak povedená záležitost a určitě skvělej krok správnym směrem :)

S tím, jak se Granát objevuje, mě to trochu „štve“, protože tu slibuju březen, ale na druhou stranu si rozumnej člověk musí sám udělat obraz o tom, kde všude se to může objevit z Makra :) Však je to Velkoobchod… :)

reagovat

9 | Jura @ | před osmi roky

super

Čau včera jsem šel do hrušky a mají ho tam za 20. Ta chut a vůně je nejlepší od semtexu doporučuji

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.