Semtex se vrací do 150ml plechovky! Kde je v prodeji?

Pamatujete si na 150ml limitované edice Semtex Hot a Semtex Ice? Tenkrát to byla zcela neobvyklá věc hned z několika pohledů – vedle jinak nesehnatelných příchutí se jednalo o nejmenší plechovky od energy drinků na našem trhu. Za ta léta se moc nezměnilo, menší než 250ml plechovky se totiž dlouhodobě vyrábí snad jen v Japonsku. Semtex se teď ke 150ml prckům vrátí, i když to podle všeho bude opět jen krátkodobě.

semtex-original-mini-can-150ml-energy-drink-kofola-s-guaranou-pont-markets

Semtex Original v malé 150ml plechovce seženete v obchodech od začátku října. Oficiálně zatím víme jen o jediném prodejním místě a to řetězci nádražních obchodů Pont Market. Pokud máte některý z nich poblíž, tak hurá pro něj! V říjnu tam mají akci, kdy Semtex Original 150ml získáte zdarma k nákupu 1 litrové Kofoly original nebo Kofoly s guaranou. Cenovka takové Kofoly je 35kč, což už s plechem zadara celkem jde.

Komentáře

1 | Ang | před devíti roky

Original… to ještě někdo pije? :D Určitě koupím, celkově mě zajímá jak to vypadá, Semtex Ice ani Hot bohužel neznám, tehdy to šlo mimo mě. Ale objem dejme tomu na tři polknutí, to přece může být myšleno jen reklamně, Japonci jsou jiní a malý, ale ikdyž nejsem jeden z těch, kdo zhltne půl litr ED za pár minut, tak 150ml… Koupil bych si cactus leda když bych potřeboval nutně se nakopnout, ale tržby by to asi neuspokojilo. Takhle se prodá aspoň spoooousta kofol, kterou si dám leda točenou.

reagovat

2 | Jake | před devíti roky

[1] Ang: Ono to má právě spíš ten promo smysl – většinou jako zadara k něčemu, při akcich kde se rozdávají vzorky a nebo tam, kde se míchají – 250ml se nalévá na 2× s něčím, tady je to akorát :)

A plech do sbírky bomba :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.