Shell a Billa spojují síly, nabídka energiťáků se zřejmě zmenší

Na jednu stranu se můžete podivovat nad tím, proč nás vůbec zajímá spojení sítě čerpacích stanic Shell s řetězcem supermarketů Billa… Odpověď je jednoduchá – ono to bude mít své plusy a mínusy, které se týkají i energetických nápojů. Co tohle spojení znamená? Ze Shellek zmizí prodejny Shell Select a místo nich bude Billa Stop & Shop. Podobný formát je v zahraničí velmi oblíbený, i když ne všichni jej milují. Proč?

shell-billa-stop-and-shop-czech-republics

Stejný sortiment… Například dnes na Shellkách seženete Smarty za 49kč (v akci 1+1!), objevovaly se tam Mad Crocy… Po přestavění na Billa Stop & Shop tam ale koupíte to, co v Bille. A pravděpodobně dráž, i když vlastní letáky odhalují zajímavé ceny. Přestavěno už bylo 5 čerpaček, okouknout realitu můžete 2× v Praze, Brně, Zlíně a na D1 u Měřína. Ano, někomu ještě lepší nákup na benzínce vyhovuje, sběratele ale moc nepotěší.

shell-billa-stop-and-shop-czech-republic-insides

Obsluha natankuje, řidič mezitím nakoupí a vše najednou zaplatí. Super i pro ještě delší fronty u stojanů, že jo? Tento trend pochází z USA, oblíbený je již i v Rakousku, Německu a Polsku kde je u větších sítí čerpaček Billa, Spar, Carrefour Express… Aneb o možnost méně něco sehnat. Bát se můžeme také dalších podobných spojení. Vždyť Luk Oily má stejným způsobem již brzy „požrat“ Žabka… :( A zřejmě bude hůř…

Komentáře

1 | Dejw | před devíti roky

Ajajaj to nezní moc dobře :/

reagovat

2 | NavrC | před devíti roky | facebook.com/Navrcpijeenergy

u nás v přerově stojí Luk Oil za prd :D nic zajímavého tam není :)

reagovat

3 | honza123 | před osmi roky

a bude ještě na shellkách energy drink v-power?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.